Підтримайте свій агробізнес 1%-вим Векселем від групи компаній Байєр в Україні в 2024 році!

 

Скористайтеся перевагами програми

 • Придбання засобів захисту рослин ТОВ «БАЙЄР» та/або насіння TM DEKALB ТОВ «Монсанто Україна» у офіційних дистриб’юторів/субдистриб’юторів.;
 • Вартість авалювання лише 1% від суми векселя*;
 • Комісія за встановлення ліміту — відсутня;
 • Строк вексельного фінансування до 9 місяців;
 • Фіксація ціни на продукцію за допомогою 1% Векселя забезпечить стійкість до ризиків валютних коливань та інфляції.

Плануєш закупівлі якісного насіння та засобів захисту рослин, та маєш нестачу обігових коштів?
Розрахунок векселем дає змогу клієнту отримати відстрочку платежу до 9 місяців.
Спеціально для українського агровиробника ТОВ «Байєр» та/або ТОВ «Монсанто Україна» у партнерстві з Райффайзен Банком і Credit Agricole Bank пропонують Програму 1% Векселя, яка вже шість років поспіль є надійним плечем підтримки для наших клієнтів. Ви займаєтеся посівною, а ми забезпечимо Вам вигідні умови гарантування платежу за векселем!

Ми пропонуємо

Суть програми дуже проста: купуй засоби захисту рослин ТОВ «Байєр» та/або ТM «DEKALB» ТОВ «Монсанто Україна», розраховуйся векселем і отримай спеціальні умови авалювання від банків партнерів – лише 1% від суми векселя, жодних інших прихованих відсотків і комісій. 1% сплачується агровиробником одноразово, при оформленні авалю, далі жодних витрат.

Як скористатися

Щоб скористатися 1% Векселем від групи компаній Байєр в Україні Вам необхідно:

 1. Звернутись до представника компанії-дистриб’ютора/ субдистриб’ютора і визначитись із сумою замовлення. Мінімальна сума векселя за Програмою складає 200 тис.грн.
 2. Звернутись до банків партнерів.        
 3. Оформити кредитний ліміт та отримати інформаційний лист від Банка.
 4. Отримати товар від компанії-дистриб’ютора/субдистриб’ютора.
 5. Виписати вексель і поставити відмітку про авалювання векселя в Банку.
 6. Передати вексель представнику компанії-дистриб’ютора/субдистриб’ютора.
 7. Сплатити вексель у належний термін **

Додатки

Брошура по вексельному фінансуванню за посиланням.


* За умови пред’явлення копії видаткових накладних, що підтверджують придбання ЗЗР ТОВ «Байєр» та/або ТM «DEKALB» від ТОВ «Монсанто Україна»!

**Відповідно до умов програми між ТОВ «БАЙЄР», ТОВ «Монсанто Україна» і банками-партнерами «Вексель 1%» щодо пільгового фінансування сільськогосподарських виробників (далі – Програма), у випадку необхідності повернення продукції ТОВ «БАЙЄР», ТОВ «Монсанто Україна» векселедавець має повідомити про це Банк та здійснити повернення векселя або анулювання пільгової ставки авалювання. З метою сприяння прозорому функціонуванні Програми, ТОВ «БАЙЄР», ТОВ «Монсанто Україна» будуть інформувати своїх дистриб’юторів про векселі, випущені в рамках Програми. ТОВ «БАЙЄР», ТОВ «Монсанто Україна» застосовують певні механізми перевірки правомірності надання пільгової ставки авалювання векселів. У випадку виявлення порушення умов Програми векселедавцем, а саме повернення/заміну товару який придбано за пільговими умовами без повернення векселя або без анулювання пільгової ставки, ми будемо вимушені виключити клієнта з Програми в майбутньому без права відновлення.


Copyright © Bayer AG