Скористайтеся перевагами 1% Векселя Байєр в 2021 році!

 • Придбання засобів захисту рослин та насіння БАЙЄР та TM «DEKALB» у офіційних дистриб’юторів/дилерів;
 • Вартість фінансування лише 1% від суми векселя*;
 • Комісія за встановлення ліміту — відсутня;
 • Строк вексельного фінансування до 9 місяців;
 • Відсутні ризики зміни ціни на продукцію внаслідок валютних коливань та інфляції.

Не вистачає обігових коштів для вчасної закупівлі якісних засобів захисту рослин і насіння?
Готуєтеся до відкриття ринка землі і потребуєте додаткового фінансування на посівну?
Спеціально для українського агровиробника «Байєр» у партнерстві з і Райффайзен Банком Аваль і Credit Agricole Bank пропонують Програму 1% Векселя Байєр, яка вже чотири роки поспіль є надійним плечем підтримки для наших клієнтів. Ви займаєтеся посівною, а ми забезпечимо Вам вигідні умови фінансування!

Ми пропонуємо

Суть програми дуже проста: купуй продукцію Байєр та ТM «DEKALB», розраховуйся векселем і отримай спеціальні умови авалювання від банків партнерів – лише 1% від суми векселя, жодних інших прихованих відсотків і комісій. 1% сплачується агровиробником одноразово, при оформленні авалю, далі жодних витрат.
Розрахунок векселем дає змогу клієнту отримати відстрочку платежу до 9 місяців, а вартість продукції буде зафіксована в гривні. Валютні ризики Байєр бере на себе.

Як скористатися

Щоб скористатися 1% Векселем «Байєр» Вам необхідно:

 1. Звернутись до представника компанії-дистриб’ютора і визначитись із сумою замовлення. Мінімальна сума векселя за Програмою складає 200 тис.грн.
 2. Звернутись до банків партнерів.        
 3. Оформити кредитний ліміт та отримати інформаційний лист від Банка.
 4. Отримати товар від компанії-дистриб’ютора.
 5. Виписати вексель і поставити відмітку про авалювання векселя в Банку.
 6. Передати вексель представнику компанії-дистриб’ютора.
 7. Сплатити вексель у належний термін **

Додатки

Брошура по вексельному фінансуванню за посиланням.


* За умови пред’явлення копії видаткової накладної на продукцію Байєр/Монсанто!

**Відповідно до умов програми між ТОВ «БАЙЄР» і банками партнерами «Вексель 1%» щодо пільгового фінансування сільськогосподарських виробників (далі – Програма), у випадку необхідності повернення продукції ТОВ «БАЙЄР», векселедавець має повідомити про це Банк та здійснити повернення векселя або анулювання пільгової ставки авалювання.
З метою сприяння прозорому функціонуванні Програми, ТОВ «БАЙЄР» буде інформувати своїх дистриб’юторів про векселі, випущені в рамках Програми. ТОВ «БАЙЄР» застосовує певні механізми перевірки правомірності надання пільгової ставки авалювання векселів. У випадку виявлення порушення умов Програми векселедавцем, а саме повернення/заміну товару який придбано за пільговими умовами без повернення векселя або без анулювання пільгової ставки, ми будемо вимушені виключити клієнта з Програми в майбутньому без права відновлення.


Copyright © Bayer AG