Шановні клієнти, звертаємо Вашу увагу на Оновлені умови програми Об’єднаного Ваучеру сезону 2024!

  • Період підписання ваучера господарствами для отримання Ранньої знижки подовжено до 29 лютого 2024 року
  • Додаткова знижка за умови купівлі гербіцидів –розраховується та виплачується у гривневому еквіваленті згідно з середньозваженим погодженим курсом, а саме офіційним обмінним курсом долара США щодо гривні, який встановлюється НБУ на відповідну дату виставлення рахунку/видаткової накладної Байєр.

 

Звертаємо увагу, що усі Довідки про знижку/компенсацію, підписані від дати початку програми 15 вересня 2023 продовжують бути дійсними та не потребують перепідписання.

 

Детальні Оновлені умови участі – за посиланням

 

Оновлені умови участі:

Придбайте:

- щонайменше 20 мішків насіння Dekalb® з протруєнням Acceleron Elite при нормі висіву із розрахунку 1 (один) мішок Насіння на 1 (один) га

- та будь-який з гербіцидів марки Аденго®, Мерлін® Флекс Дуо, Майстер® Пауер, Лаудіс® на вибір у кількості, необхідній для обробки всіх гектар поля із висіяним Насінням Dekalb

15 вересня 2023 – 15 травня 2024 – період підписання ваучерів на купівлю насіння та гербіцидів

15 вересня 2023 – 31 травня 2024 – період купівлі насіння та гербіцидів.

 

1) Основна Знижка в Рахунок – Основна Компенсація на Насіння розраховується у гривневому еквіваленті згідно з офіційним курсом Національного банку України, встановленим на дату відвантаження Насіння від БАЙЄР на дистриб’ютора та нараховується в рахунок при поставці від Продавця на Господарство.

2) Додаткова знижка – Додаткові Компенсації розраховуються та виплачуються у гривневому еквіваленті згідно з середньозваженим погодженим курсом, а саме офіційним обмінним курсом долара США щодо гривні, який встановлюється НБУ на відповідну дату виставлення рахунку/видаткової накладної Байєр.

Рання знижка залишається незмінною, якщо після 29 лютого 2024 Господарство вирішить на власний розсуд змінити Дистрибутора та/або список гібридів Насіння в межах узгодженої в Довідці до 29 лютого 2024 кількості мішків. Якщо Господарство бажає збільшити кількість Насіння після 29 лютого 2024 року, то на додаткову кількість мішіків Насіння укладається додаткова Довідка про нарахування Пізньої знижки/компенсації.

Червоні зони - території , що розташовані в населених пунтках в межах 50 км буферної зони від лінії бойових дій або кордону з Роcійською Федерацією або в межах 20 км від кордону з Республікою Білорусь  чи Автономними територіальними утвореннями з особливим правовим статусом Придністров'я, окрім ТОТ Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської областей та АРК Крим. З перелоіком районів України, що містять Червоні зони, можна ознайомитися за посиланням - червоні зони. Для уточнення умов Програми Об’єданого ваучера для Вашого Господарства просимо звертатися до торгового представника Байєр на Вашій території.

Придбати насіння та гербіциди за Програмою Об’єднаного Ваучера Ви можете:


Copyright © Bayer AG