Мобільний додаток «Байєр: Асистент агронома» - це всі засоби захисту рослин, довідник по найбільш поширеним бур'янам, комахам та хворобам України, понад 900 фотографій та ілюстрацій, зручний і швидкий пошук та багато іншого!
Для того, щоб встановити додаток вже зараз, Ви можете просканувати потрібний вам QR-код смартфоном / планшетом або ви можете натиснути на потрібний вам банер, якщо ви зараз відкрили наш сайт через смартфон / планшет.

Google Play App Store

Мобільний додаток також можна знайти на Play Маркет чи App Store з вашого мобільного пристрою та встановити додаток (використовуючи у пошуку такі ключові слова як bayer, байер, байєр, асистент агронома).

Ми підготували для вас інструкцію по роботі з цим мобільним додатком:


Головний екран додатку.
У верхній частині цього екрану розташовується посилання на фільтри по бур’янам, комахам та продуктам. Ці фільтри також доступні на усіх інших сторінках додатку (іконка воронки).
Поруч з фільтром розташовується пошук по культурам, на які у нас є зареєстровані продукти, українським та латинським назвам бур’янів, комах та хвороб.
Основна частина екрану – це картки с/г культур з шкідниками на цих культурах.
В нижній частині екрану розташовуються інші розділи додатку.


Ця інформаційна сторінка розташовується у розділі Інформація. Посилання на цій розділ знаходиться у нижньому меню.
Пошук по регіональним менеджерам здійснюється по областям.


При виборі будь-якої культури на головному екрані ви потрапляєте на сторінку з шкідниками на обраній культурі. Шкідників можна сортувати по українському або латинському алфавітах. Також шкідників на будь-якій культурі можна фільтрувати, натиснувши кнопку Фільтр.
Натиснувши зірочку навпроти назви шкідника ви додаєте його до своїх Обраних закладок.


Так виглядає картка шкідника на певній культурі. Кнопка «Більше» розкриває весь опис.
Під описом знаходяться засоби захисту від певного шкідника на певній культурі.


Так виглядає розділ Шкідники. Тут розташовані усі бур'яни, комахи та хвороби, які є у додатку. Шкідників можна сортувати по українському або латинському алфавітах. Також шкідників можна фільтрувати, натиснувши кнопку Фільтр.


Так виглядає картка шкідника. Кнопка «Більше» розкриває весь опис.
Під описом знаходяться культури на яких зустрічається цей шкідник. Після вибору певної культури ви побачите засоби захисту від нього на обраній культурі.


Так виглядає розділ Продукти. В цьому розділі ви можете ознайомитися с усіма ЗЗР компанії «Байєр». Ці ЗЗР можна шукати будь-яким зручним вам способом: через алфавітний лист, розділений по типам продукції, через діючу речовину, або через культури.


Так виглядає екран з фільтрами, які доступні на усіх сторінках додатку (іконка воронки).
Тут ви маєте можливість фільтрувати та знаходити, які вам потрібні бур’яни, комахи та продукти.

Copyright © Bayer AG