Пріоритетність обстеження посівів завдяки об'єктивній інформації про їхній стан
  • Економія часу під час прийняття рішень за допомогою дистанційного моніторингу.
  • Онлайн-інструмент для зберігання інформації про поля, погодні дані та для ретельного аналізу агротехнологій.
  • Своєчасне коригування і планування фінансових показників та реалізації продукції.
  • Можливість прогнозування потенційної врожайності.
  • Додаткові можливості для залучення фінансування.

За останні декілька років наукове обґрунтування агротехнологій стало важливою складовою агробізнесу. Процес прийняття рішення потребує чіткого розуміння ситуації на полі впродовж вегетації. На сьогодні середній розмір поля становить у середньому 100 га, а в одного агронома таких полів може бути 10, 20, 30 і навіть більше! Неможливо відслідкувати кожний гектар і саме на цьому етапі постає питання про пріоритизацію візитів на поля та моніторинг стану сільськогосподарських культур протягом сезону.

Ми пропонуємо

«Байєр Контроль полів» – рішення, що входить до портфелю агрономічних рішень «Байєр», покликане спростити роботу агровиробникам шляхом використання супутникових та інформаційних технологій у сільському господарстві для вчасного виявлення «проблемних» зон на полі. Це потужний інструмент аналізу розвитку культур навіть у попередні сезони, що особливо важливо для розуміння рівня продуктивності кожного поля. Також рішення надає доступ до свіжої метеоінформації по всій території України.

Механізм дії/Як це працює

Сервіс забезпечує моніторинг стану розвитку сільськогосподарських культур, використовуючи супутникові знімки та історичні дані, на основі яких розраховується вегетаційний індекс NDVI. Також здійснюється автоматичний розподіл полів за рівнем вегетації, що дає змогу фермеру своєчасно розуміти як розвиваються сільськогосподарські культури у різних частинах його господарства.

Як скористатися

Ви зможете скористатися рішенням «Байєр Контроль полів» у рамках участі у програмі лояльності «Байєр АгроАльянс».


Copyright © Bayer AG