Байєр Точне землеробство – програма створена для підтримки агровиробників у впровадженні елементів точного землеробства. Складається з трьох основних кроків:
  • Онлайн інструмент самооцінки.
  • Інструкція з впровадження.
  • Профільні навчальні семінари.

Точне землеробство - це не лише про технологію, але і розвиток людського досвіду, необхідного для прибуткового використання технологій для вирішення проблем що лімітують урожайність, характерних для вашого господарства. Мета цього Інструменту самооцінки - допомогти вам визначити, як досягти найкращого результату, інвестуючи в технологію з найбільшою віддачею. Технологія - це не що інше, як набір інструментів для вирішення проблем. А для вибору правильного інструменту, потрібно чітко розуміти проблему, що потребує вирішення.

По завершенню цієї самооцінки, ви отримаєте звіт із зазначенням того, які області вашого виробництва можуть принести найбільшу вигоду від інвестицій у впровадження технології Точного землеробства.

Як це працює?

Першим кроком до впровадження елементів точного землеробства є оцінка поточного технічного стану агропідприємства. Для цього, ми створили он-лайн інструмент самооцінки готовності до впровадження. Користувач вводить такі дані як: сівозміна, площа культур, ширина захвату техніки, наявні системи точного землеробства, якщо такі є, та іншу технічну інформацію. Як результат, система формує звіт готовності до впровадження по кожному з елементів точного землеробства (картографування урожайності, диференційоване внесення добрив, висів, обприскування та ін.).

На основі отриманого звіту, користувач обирає який з елементів буде впроваджувати в першу чергу. Надалі система, використовуючи дані з попереднього кроку, прораховує економічну ефективність від впровадження. Дані формуються з урахуванням поточної ситуації на господарстві. Як результат – користувач отримує інструкцію по впровадженню обраного елемента.

Для подальшої підтримки наших клієнтів ми ведемо роботу над підготовкою тематичних семінарів по впровадженню елементів точного землеробства, що будуть доступні у другій половині 2019 року.

Посилання для проходження самооцінки буде доступне згодом.


Copyright © Bayer AG