Для прийняття правильних фінансових рішень, власнику чи керівнику дуже важливо мати комплексну і своєчасну інформацію. В Україні ж типово фінансовий облік ведеться перш за все для цілей оподаткування. Цього достатньо для контролю грошових потоків і активів на підприємстві, але цього не достатньо для прийняття якісних управлінських рішень. Більш того, чим вищий рівень звітності, комунікацій і фінансових показників у господарства, тим вигідніші умови господарство може узгодити для себе у кредитора/інвестора (такі умови включають процентні ставки, термін фінансування і зручний графік погашення кредитів, що відповідає стратегії реалізації продукції).

Компанія Байєр розробила навчальний модуль з Управління фінансами, що орієнтований на керівників агропідприємств, бухгалтерів та економістів, які стоять на варті фінансового успіху будь-якої компанії. Ми пропонуємо доступ до фінансових моделей, що являють собою синергію світового досвіду з фінансового менеджменту і українських реалій.

Ми пропонуємо

 1. Тренінг для керівників, бухгалтерів та економістів із управління фінансами і використання фінансових моделей для прийняття якісних управлінських рішень.
 2. Доступ в електронному форматі до двох фінансових моделей, розроблених у співпраці з міжнародними експертами:
  • Модель «Бюджет»: комплексний виробничо-фінансовий план для бізнесу.
   • Ефективне управління грошовим потоками і товарними запасами.
   • Платіжний календар та план-факт аналіз.
   • Експрес-аналіз фінансового стану підприємства.
  • Модель «Оцінка інвестицій»: інструмент прийняття рішень щодо вибору вигідних капіталовкладень.
   • Готові шаблони для експрес-аналізу інвестиційних проектів.
   • Вибір найкращого проекту для інвестиції.

Як скористатися

Для того, щоб взяти участь у тренінгах Байєр Агрофінанси – зверніться до представника Байєр у Вашому регіоні або скористайтеся рішенням в рамках Байєр АгроАльянс.


Copyright © Bayer CropScience