Агро-підрозділ компанії Байєр запускає мобільний додаток з ідентифікації бур'янів. Цей додаток доступний для смартфонів та планшетів, що працюють на Android та iOS платформах*

За допомогою цього мобільного додатку ви зможете визначити бур'ян, ще на самих ранніх стадіях його росту.

Знайти будь-який бур'ян в нашому мобільному додатку можна, використовуючи алфавітний список з пошуком (на трьох мовах) або використовуючи фільтри ідентифікації.
Фільтри, за якими відбувається ідентифікація бур'янів, дуже детально описують їх будову та зовнішній вигляд.

Визначивши бур'ян, ви можете переглянути його фотографії на різних стадіях росту; ознайомитися з його детальним описом і якщо є необхідність - підібрати гербіцид, ґрунтуючись на с/г культурі, в якій росте бур'ян.

База нашого додатку, яку ми плануємо оновлювати з випуском нових версій, на даний час складається з 154 бур'янів і 533 фотографій.

Працює додаток без підключення до Інтернету!

Для того, щоб встановити додаток вже зараз, Ви можете просканувати потрібний вам QR-код смартфоном / планшетом або ви можете натиснути на потрібний вам банер, якщо ви зараз відкрили наш сайт через смартфон / планшет.

Google Play App Store
weeds
weeds
GooglePlayButton AppStorebutton

Мобільний додаток також можна знайти на Play Маркет чи App Store з вашого мобільного пристрою та встановити додаток (використовуючи у пошуку такі ключові слова як bayer, байер, байєр, довідник бур'янів).


weeds weeds
   
weeds weeds


*Необхідна версія Android - 4.1 або більш пізня. Необхідна версія iOS - 7 або пізніша.

Copyright © Bayer AG