1 березня, 2012

Разом з «Байєр» до перемог на ріпаковому полі!

Новий бізнес «Байєр» в Україні

У кожного покоління вболівальників є свої кумири в футболі, у кожного з господарників є свої вподобання та ставлення до тих чи інших сортів, гібридів та компаній, що нині працюють на українському ринку. Зрозуміло, що як і майстерність в футболі, так і довіра між партнерами це плід тривалої копіткої праці задля спільного успіху. Компанія «Байєр КропСайєнс», що відома в багатьох країнах світу як виробник високоефективних і якісних продуктів для захисту рослин, 1 березня цього року заявила про початок продажу в Україні насіння озимого та ярого ріпаку під власним брендом.

На конференцію з цього приводу, що проходила на НСК «Олімпійський» під назвою «Байєр КропСайєнс — новий гравець на ринку насіння ріпаку», завітало більше ніж 100 наших партнерів з різних регіонів України. Запропонована організаторами ідея проведення заходу в футбольному стилі та в оновленому НСК «Олімпійський» сподобалась гостям та була ними підтримана. Компанія «Байєр КропСайєнс» вже відома у світі своїм насіннєвим матеріалом і посідає в ряді країн провідні місця по таких культурах, як ріпак (канола), овочі «Нунемс», рис, соя та бавовна. Що стосується ріпаку (каноли), то той факт, що у країнах Північної Америки щороку насінням цієї культури, селекції «Bayer», засівається понад 3 500 000 га, є переконливим доказом лідируючих позицій компанії в насінництві (каноли). Маючи такі результати в Америці, потужну наукову базу та суттєві селекційні напрацювання, компанія «Байєр КропСайєнс» розпочала в 2007 році Європейську програму селекції олійного ріпаку. Одним з важливих моментів в її реалізації стало придбання у 2011 році бізнесу з насіння ріпаку компанії Raps GbR (Німеччина), відомої у Східній Європі та Україні з 2003 року. Таким чином, існуючі вже раніше власні селекційні напрацювання Байєр доповнені на сьогодні селекційною програмою від Raps GbR.

«Ми будемо використовувати генетичний матеріал Raps GbR та поєднувати його з нашим власним для розробки нових, ще більш високопродуктивних сортів і гібридів ріпаку, що забезпечуватимуть успіх бізнесу як європейських так і українських товаровиробників», відмітив у привітальному слові Андреас Льохель, керівник підрозділу Байєр КропСайєнс в Україні. Про важливість насіннєвої тематики для Байєр КропСайєнс, власний досвід та про перспективи на майбутнє йшлося також в доповідях доктора Клауса Фельманна, керівника групи проекту з насінництва в Німеччині, Центральній та Східній Європі; Стефана Посаду, менеджера з розвитку насінництва в Центральній та Східній Європі та колег з ТОВ «Байєр» в Україні.

Вже починаючи з весняного сезону 2012 року під брендом «Байєр» пропонуватимуться до продажу сорти ярого ріпаку Герос® та Ларісса®, гібриди Делайт®, Белінда®, Мірко® КЛ, які вже добре знайомі виробникам за успішним вирощуванням в попередні роки. Програма, що пропонуватиметься з озимих ріпаків складатиметься з таких відомих гібридів як Вектра®, Геркулес®, Фінесс®, Астрада® та новинок - гібридів Багіра®, Мерано®, Брентано®, Белана®.

Всім присутнім конференція запам’ятається не лише актуальністю тематики, а й екскурсією по реконструйованому стадіону, що вражає своєю потужністю та енергетикою. Гармонійним доповненням програми став банкет, влаштований на території «Олімпійського», який на протязі всього вечора супроводжувався шоу-програмою за участю відомих артистів, цікавими конкурсами та вікторинами. Ми переконані, що поєднання програм з пропозиції високоефективних засобів захисту рослин та насіння ріпаку європейської якості під силу висококваліфікованій команді фахівців компанії «Байєр КропСайєнс».

Запрошуємо до співпраці та до нових перемог вже на ріпакових полях!

Copyright © Bayer AG