27 березня, 2012

Підтримка для малих та середніх сільськогосподарських підприємств

Екологічна та соціальна інформація про проект ТОВ «Байєр» та Міжнародної Фінансової Корпорації, який продовжується в 2012-2013 рр.

Проект компанії Байєр, як структурного підрозділу глобальної корпорації Байєр, в Україні та Міжнародної Фінансової Корпорації запропонований і розроблений для покращення відносин з малими та середніми сільськогосподарськими підприємствами, які купують або купуватимуть високоякісні продукти для захисту сільськогосподарських культур, у разі наявності доступу до джерел кредитування, надає змогу клієнтам ТОВ «Байєр» купувати сертифіковані та зареєстровані продукти від компанії Байєр.

Проект розпочався у 2011 році і отримує новий розвиток в 2012-2013 рр. В цьому році клієнти компанії Байєр зможуть придбати продукти ТМ «Байєр КропCайєнс» за вигідною ціною завдяки партнерській програмі вже з двома банками: Райффайзен Банк Аваль та банк Креді Агріколь. Це дозволить клієнтам нашої компанії, які звикли до високої якості наших продуктів, вибирати банк, з яким вони хотіли б працювати.

Крім того, у 2011 році проект стартував тоді, коли вже почався сезон активного продажу, а в цьому, 2012 році у клієнтів є ще час подумати і перевірити свої фінансові можливості.

Клієнти компанії Байєр - фермери, дистриб’ютори, підтримують проект співробітництва з Міжнародною Фінансовою Корпорацією. Доступ до кредитування завдяки проекту є максимально полегшеним, і це полегшує роботу фермерів, які не завжди мають можливості взяти кредит.

МФК продовжила розгляд проекту з екологічної і соціальної точки зору. Завдяки проекту компанія Байєр продовжує введення корпоративних стандартів управління людськими ресурсами і діє відповідно до українського трудового законодавства, яке узгоджується з фундаментальними вимогами Міжнародної Організації Праці.

Також компанія Байєр в Україні  створює систему охорони здоров’я людини, безпеки для навколишнього середовища, та управління якістю. Цьому допоможе внутрішній корпоративний аудит, який проводиться в компанії Байєр в  Україні.

Базуючись на основних Принципах сталого розвитку і основних процедурах компанії Байєр щодо  впливу на довкілля, охорони здоров’я людей, та забезпечення якості, Байєр створює в Україні систему, яка направлена на збереження довкілля.

Навчання персоналу, інструктаж, та навчальні програми по застосуванню ЗЗР для робітників, які працюють з пестицидами, інтегровані в систему управління якості та охорони довкілля. Охорона здоров’я таких працівників – це один з найважливіших принципів міжнародної політики компанії.

Система передбачає, що зберігання продуктів компанії Байєр здійснюється підрядними установами і має дуже обмежений екологічний та соціальний вплив, який зовсім виключається завдяки національному законодавству та найкращим світовим практикам і технічному досвіду, що втілені в продукти компанії Байєр.

Продукти для захисту сільськогосподарських культур, які імпортує Байєр до України, протестовані у відповідності до принципів гарантії безпеки і належної лабораторної практики. Тести на концентрацію залишків у ґрунтах, воді та повітрі відповідають вимогам, встановленим на національному рівні.

Компанія Байєр в Україні дотримується вимог українського законодавства щодо прийняття системного підходу до процедур і основних вимог до продуктів виробництва Байєр.
Copyright © Bayer AG