3 липня, 2012

Подальші кроки на шляху укріплення плодово-овочевого бізнесу

Компанія Байєр КропСайєнс купує американську біологічну компанію АграКвест (AgraQuest) за 500 млн дол. США

Унікальна технологічна платформа і багатообіцяюча біологічна лінія/Широкий діапазон визнаних брендів екологічно безпечних продуктів/Купівля включає напрямок наукових досліджень і розробок і виробничі потужності


м. Мoнхайм, 3 липня 2012 року - компанія Байєр КропСайєнс оголосила про підписання угоди про придбання компанії АграКвест, Інк. вартістю 425 млн дол. США (близько 340 млн євро). АграКвест зі штаб-квартирою у м. Девіс, штат Каліфорнія, США, є світовим постачальником інноваційних біологічних засобів захисту рослин на основі природних мікроорганізмів. Ця угода дасть змогу компанії Байєр КропСайєнс побудувати провідну технологічну платформу для екологічних продуктів і посилити стратегічно важливий плодово-овочевий бізнес компанії, а також віднайти нові сприятливі можливості щодо інших сільськогосподарських культур і ринків. Екологічно безпечні продукти контролюють широкий спектр сільськогосподарських шкідників і хвороб, і пропонують фермерам комплексний захист рослин від шкідників з метою мінімізації розвитку резистентності та максимального збільшення врожайності. Угода підлягає схваленню компетентними органами влади.

«Зростаючий ринок продуктів для фруктів і овочів, який сьогодні становить більш як 25% наших продаж, для нас є стратегічно важливим. Ми плануємо досягнути рівня продаж у 3 млрд євро у цьому сегменті до 2020 року і з придбанням АграКвест ми підкреслюємо наші амбіції щодо зростання,» сказала Сандра Петерсон, виконавчий директор Байєр КропСайєнс. «Ми перші в нашій галузі пропонуємо фермерам дійсно повний асортимент комплексного захисту рослин, який включає насіння, дослідження генетичних ознак, комбінований хімічний захист рослин та біологічний контроль», відмітила Сандра Петерсон.

Спеціалізований портфель та багатообіцяюча лінійка інноваційних продуктів АграКвест допоможе компанії Байєр КропСайєнс побудувати технологічну платформу широкого призначення для виведення нової генерації інноваційних продуктів на ринок. Крім того, ця угода дасть змогу оптимальному використанню розробок та виробництва, створюючи цінність як для компанії Байєр КропСайєнс, так і для її клієнтів. «АграКвест розширює наш існуючий портфель біологічних засобів захисту рослин, зосереджуючись на нашому успішному біологічному нематициду Votivo™ і дозволить нам ще більше вдосконалити біотехнологічну платформу, яку ми придбали у Етенікс Копорейшн (Athentix Corporation)», сказала Сандра Пeтерсон.

«Ми пишаємося, що станемо частиною Байєр КропСайєнс», коментує Маркус Мідоус-Сміт, виконавчий директор АграКвест. «АграКвест ідеально позиціонується як технологічний лідер світового біологічного ринку, і шляхом об’єднання зусиль з компанією Байєр КропСайєнс ми зможемо розробити революційні біологічні рішення. Кожен співробітник АграКвест є ентузіастом у розробці інноваційних рішень для якісних продуктів харчування, і зараз продукти, розроблені завдяки їх важкій праці, будуть доступні фермерам у кожному куточку світу». АграКвест має свій власний торговий штат продавців на ринку захисту рослин в рамках Північноамериканської угоди про свободу торгівлі (НАФТА), який продає екологічно безпечні продукти через мережу дистриб’юторів і партнерів в інших регіонах світу.

Сьогодні в складі портфоліо компанії добре відомі бренди: фунгіциди Serenade®, Rhapsody®, Sonata® і Ballad® і інсектициди Requiem®, які забезпечують ефективний контроль хвороб і шкідників рослин, і доповнять перелік продуктів, які пропонує компанія Байєр КропСайєнс.
Компанія Байєр КропСайєнс також буде використовувати технологічну платформу компанії АграКвест і її перспективну лінійку нових біологічних засобів рослин. Декілька нових продуктів, які включають акарициди, фунгіциди і нематоциди, серед інших, знаходяться в процесі розробки, і успішно пройшли початкові випробування. Шляхом придбання компанія Байєр КропСайєнс включить в її склад сучасні потужності АграКвест по виробництву біопестицидів у штаті Тласкала, Мексика, а також дільницю компанії по дослідженням і розробкам у м. Девіс. В компанії АграКвест працює близько 250 працівників.

Продукти компанії АграКвест доступні сьогодні у більше ніж 30 країнах світу, у тому числі в Канаді, США, Мексиці, Бразилії і країнах Європи, включаючи Об’єднане Королівство, Німеччину, Францію і Італію. Продукти компанії застосовуються в різних сегментах ринку,  таких як овочі і фрукти, польові культури, захист після збирання врожаю, домашнього садівництва та тздоров’я тварин.

Про «Байєр КропСайенс»


«Байєр» – це міжнародна компанія, що здійснює свою основну діяльність в галузі охорони здоров’я, харчування та високотехнічних матеріалів. «Байєр КропСайенс» (Bayer CropScience) є підгрупою корпорації «Байєр АГ» (Bayer AG), щорічні об’єму продажу цієї бізнес-групи складають 7,255 мільярдів євро (2011 р.). Це одна зі світових компаній-лідерів у галузі інновативного рослинництва у сфері захисту культур, виробництва насіння, дослідження генетичних ознак, а також несільськогосподарських засобів боротьби зі шкідниками. Компанія пропонує визначний асортимент продукції та широкий спектр послуг для сучасного, екологічно стійкого сільського господарства, а також продуктів несількогосподарського призначення. Компанія «Байєр КропСайенс» налічує 21 000 співробітників та має представництва у більш ніж 120 країнах.
Ці та інші новини можна прочитати на вебсторінці www.press.bayercropscience.com.

Про компанію АграКвест


АграКвест, Інк. – біотехнологічна компанія світового рівня, яка займається розробкою, виробництвом і маркетингом високо ефективних біопестицидів, дія яких направлена на збільшення сільськогосподарського виробництва. Як лідер в галузі екологічно безпечних продуктів і нового «низько хімічного» сектору, АграКвест знаходиться на передовій змін у виробництві продуктів харчування шляхом надавання рішень сільськогосподарським виробникам, що пропонують найкращий у цьому класі контроль, зменшуючи хімічне навантаження на навколишнє середовище і створюючи тривалі сприятливі можливості для сільського господарства. Завдяки  підрозділам Сільського господарства та Біоінновацій, АграКвест фокусує зусилля на розробці натуральних продуктів для контролю шкідників і покращення врожаю для світового сільського господарства, саду і ринку безпеки продуктів. Основними акціонерами АграКвест є Otter Capital, TPG Biotech, Loudwater Investment Partners, Generation Investment Management, Halcyon Capital, SwissRe та декілька швейцарських інвестиційних фондів. Детальну інформацію див. на сайті www.agraquest.com.

Примітка для редакторів:
Фотографію для роздрукування можна завантажити з веб-сторінки в інтернеті www.press.bayer.com та www.press.bayercropscience.com.

Контактна інформація:
Bayer CropScience: Утц Клагес (Utz Klages), тел. +49 2173 38-3125
E-mail:  Utz.Klages@bayer.com

AgraQuest: Джейк Моренсен (Jake Mortensen), тел.: +1530-746-3314
Більш детальна інформація на веб-сторінці www.bayercropscience.com
Rib   (2012-0168E)


Прогнозна інформація
Цей прес-реліз може містити прогнозну інформацію, яка ґрунтується на припущеннях та прогнозах, підготовлених керівництвом групи компаній Bayer Group або її підгруп. Різноманітні відомі та невідомі ризики, непевності та інші фактори можуть призвести до суттєвих відмінностей між фактичними майбутніми результатами, фінансовим станом, розвитком або показниками діяльності компанії та оцінками, наведеними тут. До таких факторів відносяться ті, що були обговорені в відкритих звітах компанії «Байєр», розміщених на веб-сторінці компанії Байєр www.bayer.com. Компанія не несе жодної відповідальності за поновлення такої прогнозної інформації або за її відповідність майбутнім подіям або розробкам.

Copyright © Bayer AG