seed-page1 Вибір насіння – найчастіше є першим і непростим рішенням, яке господар приймає перед початком нового сезону. Це вирішальний вибір, який може забезпечити як успіх, так і стати на його заваді у господарстві. В давнину казали: «Що посієш, те й пожнеш», що власне й підтверджується та є ще більш актуальним й сьогодні!

Рослинництво ж нині – це один з головних сегментів сільськогосподарського бізнесу, завдяки якому найближчим часом глобально буде вирішуватись питання продовольчого забезпечення, та є первинною ланкою в створенні додаткової вартості сільськогосподарської продукції і наразі прибутку виробника.

Компанія «Байєр», поряд з продукцією із засобів захисту рослин, на світовому рівні відома також як і провідна насіннєва компанія.

Серед основних напрямків цієї діяльності лідируюче місце на сьогодні займають: селекція та насінництво ярого ріпаку (каноли) – під брендом InVigor® на північно-американському ринку (доля ринку в Канаді більше 50%), бавовнику – під брендом FiberMax® і Stoneville®, гібридного рису – під брендом Arize®, овочів – під брендом Nunhems®, та озимого ріпаку для європейського ринку. Компанія інтенсивно інвестує у сучасну селекцію пшениці та  та сої.

На ринку України компанія «Байєр» представлена в сегменті високоякісного посівного матеріалу овочів під брендом «Нюнемс».

В 2013 р. програму було розширено насінням польових культур - озимого та ярого ріпаку, а в 2015 р. започатковано бізнес з насіння озимої пшениці.

Високі врожаї з найкращого насіння!

Відео про селекцію ріпаку (en)
Відео про селекцію пшениці (ua)
Відео про майбутнє пшениці (ua)

Copyright © Bayer AG