Аграрний напрямок компанії «Байєр» є одним із лідерів у сфері засобів захисту рослин на ринку України, а також пропонує гібриди бренду DEKALB® світового класу з ексклюзивною генетикою. Компанія виробляє в Україні та імпортує до України якісне та високопродуктивне насіння кукурудзи, ріпаку та овочів. Насіння кукурудзи та ріпаку представлене в Україні брендом DEKALB®, насіння овочів – брендами «Семініс» та «Де Ройтер». Максимізувати потенціал гібридів допоможе широкий спектр рекомендацій. Зокрема, підбираючи густоту посіву відповідно до типу ґрунту, можливо досягти максимальної продуктивності на кожному квадратному метрі вашого поля. А цифрова сільськогосподарська платформа Climate Fieldview стане надійним помічником для прийняття рішень на основі аналізу даних. Захистити культури від хвороб та шкідників, допоможе широкий спектр засобів захисту рослин.

У 2020 році компанія «Байєр» в Україні пропонує 80 видів засобів захисту рослин. Кожен з продуктів до початку масового виробництва проходить багаторічні ретельні дослідження та випробування для досягнення високих дієвих якісних характеристик за максимальної безпечності для людей, тварин, культурних рослин тощо.

У вересні 2018 року компанія «Байєр» відкрила сучасний завод з доробки насіння кукурудзи в Житомирській області. Він є найбільшим підприємством такого типу в Україні та одним із найбільших у Європі. На заводі працюють близько 100 постійних і 250 сезонних працівників для виробництва, зберігання та вчасної дистрибуції до 875 тис. посівних одиниць насіння кукурудзи DEKALB® щорічно.

Кожного року на свої поля гостинно запрошують демонстраційні центри «АгроАрени», де агрономи та фермери мають змогу відвідати практичні семінари щодо технологій вирощування сільськогосподарських культур із застосуванням сучасних засобів захисту рослин та поділитися досвідом зі своїми колегами з різних куточків України. «АгроАрена Центр» в Полтавській області, «АгроАрена Захід» в Тернопільській області, «АгроАрена Південь» в Миколаївській області та партнерська Арена у Черкаській області та «АгроАрена Схід» у Харківській області збирають агрономів та директорів провідних сільськогосподарських компаній не тільки України, а й багатьох інших країн.

З початку 2016 року ТОВ «Байєр» запустила програму лояльності «Байєр АгроАльянс». Купуючи засоби захисту рослин під ТМ «Bayer» та накопичуючи бали, виробники можуть використати їх для отримання винагород, що сприятимуть розвитку господарства.

Для якісного та швидкого реагування на вимоги українських аграріїв налагоджено мережу з близько 10 офіційних дистриб'юторів засобів захисту рослин виробництва «Байєр». В кожній області України працює один або декілька постійних співробітників компанії «Байєр», компетентних фахівців для оперативного та якісного надання послуг з агрономічної експертизи та кваліфікованих консультацій щодо ефективного ведення сільського господарства.

Copyright © Bayer AG