Рішення від «Байєр», що надає бухгалтерам, економістам і керівникам агропідприємств доступ до найкращих світових практик фінансового управління та інструментів прийняття рішень.

Ми в Байєр тримаємо руку на пульсі і останні 4 роки традиційно проводимо практичні тренінги для керівників/економістів/бухгалтерів на найбільш актуальні і затребувані теми. Наші тренінги Байєр Агрофінанси відрізняються професійними спікерами, практичною направленістю, корисними рекомендаціями і цінними інструментами прийняття рішень, які ми даємо учасникам «з собою». Наші клієнти приходять до нас з року рік, щоб відповісти на свої найболючіші питання по управлінню фінансами/податками/земельним банком. Тренінги Байєр Агрофінанси побудовані за принципом: «мінімум теорії, лише реальна практика і приклади з агробізнесу».

Наразі ми вже розробили і провели по всій Україні 4 Модулі:
Модуль 1: Управління фінансами (15 тренінгів в 2016 році)
Модуль 2: Податки (19 тренінгів в 2017 році)
Модуль 3: Земельні питання (16 тренінгів в 2018 році)
Модуль 4: Агропростір 2019: земля, податки, безпека (10 тренінгів в 2019 році).

2020 рік буде дуже важливим для ринку агро, адже в цьому році планується зняття мораторію на продаж земель с/г призначення. Ми уважно слідкуємо за законодавчими ініціативами, підбираємо гарних спікерів і розробляємо насичену програму для Модуля 5, щоб бути для Вас максимально корисними!

Як скористатися

Слідкуйте за новинами на сайті. Ми повідомимо Вам, коли Модуль 5 стане доступним. Дякуємо за Вашу працю та бажаємо максимального фінансового врожаю!


Copyright © Bayer AG