Ефективне садівництво з Байєр!
Успіх — поняття багатогранне. Він може бути як тимчасовим, так і стабільним. Будь-яке підприємство, зокрема й аграрне, прагне до стабільного успішного розвитку. Саме стабільний розвиток більшою мірою залежить від партнерської співпраці. Тож яке господарство можна вважати успішним? Як вибудовуються з роками партнерські відносини та довіра? Ми дізналися про це, завітавши на підприємство ТОВ «Аграна Фрут Лука», що на Вінниччині.

Яблуневі обрії ТОВ «ОБРІЙ». Байєр надає нові рішення та можливості в садівництві
Керівник ТОВ «Обрій» Андрій Багрій — знакова постать для українського садівництва. Він не просто збирає добрі врожаї, а плекає сад, знає і розуміє його, як ніхто інший. І співпраця з Байєр є не просто давньою традицію, а запорукою успіху. Інноваційні продукти компанії дозволяють усувати найгостріші питання, які постають перед садівником, і впроваджувати ще ефективніші системи захисту.

СТОВ «АФ МАЯК» ми у продуктах, які пропонує ринок
«Наше господарство зацікавлене в найкращих продуктах, що пропонує ринок, щоб завжди бути на крок попереду, але перед тим, як увести гібриди в сівозміну чи ЗЗР в систему захисту, ми тестуємо їх на демоділянках. Цього року висіяли 75 гібридів кукурудзи та 35 гібридів соняшнику різної селекції, серед яких гібрид Бельведер бренду DEKALB®. - говорить Максим Нечипоренко, головний агроном СТОВ «МАЯК».

ТОВ «Кривийрігхарчоторг» 80% ЗЗР, що ми використовуємо, продукція  Bayer Crop Science
«Специфіка сільськогосподарської праці – результат роботи, яку ти робиш зараз, ти можеш побачити через рік, через півроку, і, якщо ти сьогодні щось зробив не так, то потім виправити це неможливо, - говорить Володимир Ольховатський, керівник агрономічної служби ТОВ «Кривийрігхарчоторг».

ТОВ «Славутич» - особливості степового агробізнесу
Ріпак благополучно увійшов у зиму з шийкою завтовшки 1 см і тепер «спить», накритий довгоочікуваним снігом. Над полем височить зрошувальна установка – одна з кількох машин ТОВ «Славутич». На них Дмитро Сипало покладає великі надії.

ТОВ «Лисівка-Агро» і ФГ «Фастівське» - агробізнес із низького старту
Андрій Ковб очолює ТОВ «Лисівка-Агро» і ФГ «Фастівське» четвертий рік. Стільки ж він і працює в аграрній галузі та, в цілому, дотичний до неї. Катма досвіду, брак знань і зв’язків, складні погодні умови 2017-20 рр. - здавалось би: карта бита. Але в цей відверто непростий проміжок часу Андрій Ковб із командою однодумців утримали бізнес на плаву, розвинули його й навіть змогли дозволити собі створення молочної ферми.

Стале підґрунтя інновацій
Хліборобська справа на Житомирщині здавна в пошані. І  саме такі господарства, як ПП «Ташір», відкривають нові технологічні обрії та впроваджують інноваційні підходи у вирощуванні традиційних культур.

Прогрес — рушій ефективності й запорука успіху землеробства
ТОВ «Прогрес» працює в оточенні відомих потужних агрохолдингів. І зовсім не губиться на їх тлі. Навпаки, досягнення цього господарства в рослинницькій і тваринницькій галузях роблять честь українському агробізнесу..
«Транс Інвест Агро» - 60% використовуваних ЗЗР – від Bayer
У 2018 році 16 т/га кукурудзи при вологості зерна 20-24% - ТОВ «Транс Інвест Агро» були першими серед сусідів, які отримали такий показник на слабо кислих і кислих, суглинистих і піщаних ґрунтах Галичини.
«Не обдури землю, не обдури людей – і все у тебе вийде!»
Керівник ФГ «Врожайне» Анатолій Дідик багато років поспіль застосовує найсучасніші технології вирощування сільгоспкультур. Завдяки цьому господарство стабільно отримує високу врожайність, всупереч складним погодним умовам останніх років
Як отримати додатково 2 тони кукурудзи
В господарстві ФГ «Градарь», розташованому в посушливому районі Херсонської області, четвертий рік поспіль успішно вирощують кукурудзу в монокультурі на зрошенні
Альтаїр — зірка щастя та добробуту
Підприємство «Альтаїр», що на Черкащині, обробляє 2 тис. га землі, з яких 1500 тис. га — під кукурудзою
Заступник директора ПАП «Соколівка» Олександр Косенюк:
«Якщо ви вкладаєте понад 20 тисяч гривень у кожен гектар, то маєте бути певними у ефективності ЗЗР, а не гадати: пощастить чи ні…»
Головний агроном СТОВ «Гарант»: «В ефективності препаратів «Байєр» я переконуюся кожної осені»
Успіх і партнерство крокують разом!
ТОВ «Агропартнер-1» — міцне господарство, історія якого розпочалась на початку цього століття з 300 га, які були в обробітку. Сьогодні ж «Агропартнер-1» — це 12 тис. га в 24 селах двох сусідніх районів
Павло Каленич: ми створили свій унікальний почерк у виробництві насіння
«Агрофірма «Ольгопіль» на Вінниччині обробляє приблизно 5 тис. га землі, на яких вирощує озимі і ярі пшеницю, ячмінь, ріпак, а також сою, кукурудзу, цукрові буряки, високо-олійний соняшник
Сучасна «Нива» з тисячолітньою історією
Село Кам’яний Брід, що в Благовіщенському районі на Кіровоградщині, — унікальне як для цього краю: торік воно відсвяткувало тисячолітній ювілей
До реалізації своєї мрії у ПСП «Сокільча» – 100 ц/га пшениці й 1000 ц/га цукрових буряків – рукою подати
До реалізації своєї мрії у ПСП «Сокільча» – 100 ц/га пшениці й 1000 ц/га цукрових буряків – рукою подати
Інгредієнти успіху компанії «Агропродсервіс»
Компанія «Агропродсервіс» – одне з найпотужніших підприємств не лише Західного регіону, а й України загалом, взірець господарювання та працелюбності
Успіх випадковим не буває
Фермерське господарство «Вітчизна-Тиниця»
Олександр Остапенко: Не треба винаходити український велосипед
Агропідприємство «Промінь»: 25 років зростання і розвитку
Copyright © Bayer AG