18 квітня, 2022

Запуск нового каналу коммунікації вайбер чат-боту "Bayer Агрономіка"

 

 

Раді Вам повідомити про запуск нового зручного інструменту вайбер чат-боту "Bayer Агрономіка", який створений для полегшення та пришвидшення пошуку необхідної інформації для клієнтів та партнерів, адже посівна почалася вже у багатьох областях.

 

Всі ми добре знаємо, що Viber найпоширеніший мессенджер в Україні. Чат-бот привабливий тим, що не потребує встановлення додаткових програм та реєстрації.

Наш чат-бот у дружній манері допомагає користувачу швидко знайти та ознайомитись з інформацією, яка його цікавить.

Тепер у кожного користувача завжди буде під рукою інформація про ЗЗР та насіння Байєр, контакти регіональної команди, анонс онлайн заходів, посилання на каталоги Байєр, веб-сайти, сторінки в соціальних мережах та аналітична інформація. Клієнти зможуть отримувати повідомлення від Байєр через Viber лише по тим темам, які їх цікавлять, обравши потрібну тематику у розділі «Налаштування». Отже, ніякого спаму! Завантажити мобільні додатки стало ще простіше, слід зробити лише два кліки на відповідну кнопку у chat-bot. Приємним бонусом стане розважальний контент: порада дня, анекдоти та агроновини, стікери.

Приєднатися до чат-бота дуже просто.

  1. Перейдіть за посиланням viber://pa?chatURI=bayerukraine АБО зіскануйте QR код з вашого телефону.
  2. Натисніть кнопку «Погоджуюсь» знизу екрана 

 

Користуйтесь чат-ботом та надсилайте запрошення на приєднання колегам агрономам, натиснувши на позначку «запросити друзів» або «поділитися» у правому верхньому куті


Copyright © Bayer AG