Інноваційні рішення для сучасного сільського господарства

Для покращення стану культур, що використовуються у виробництві продуктів харчування людей і тварин є вкрай важливими інноваційні діючі речовини з новими механізмами дії.

Підрозділ Кроп Сайєнс має багаторічний досвід та висококваліфікованих співробітників для кожної основної культури, надаючи важливі експертні рішення ринковим партнерам як частину усього ланцюга додаткових цінних переваг. Ми маємо цілісний підхід до комплексного супроводження культур в інтересах стабільно успішного сільського господарства.

Ми пропонуємо портфоліо продуктів, в якому ви знайдете багатий спектр засобів захисту рослин. Це гербіциди для боротьби з бур’янами, фунгіциди, які протидіють грибковим хворобам, інсектициди для знищення шкідників, протруйники для захисту насіння та прилипачи з регуляторами росту. Таким чином ми задовольняємо майже всі важливі потреби сільського господарства.

За допомогою фільтра на цій сторінці ви можете вибрати культуру, яка вас цікавить та ознайомитися з усіма засобами захисту від Байєр для неї. 

Фільтри продукту

Скидання

Регулятори росту

Різноманітність це майбутнє

ditf

Інтегрована система боротьби з бур'янами.
Iніціатива компанії Байєр у боротьбі із резистентністю бур'янів до гербицидів.

Copyright © Bayer AG