Комплексна оцінка агропідприємства та рекомендації щодо підвищення ефективності ведення бізнесу
  • Неупереджений погляд та системна оцінка практик агропідприємства для визначення можливостей щодо підвищення ефективності.
  • Надання рекомендацій щодо оптимізації бізнес-процесів на основі кращих світових практик з управління агропідприємством.
  • Порівняльний аналіз за основними виробничими та фінансовими показниками з аналогічними підприємствами в Україні та в інших країнах.
  • Проведення оцінки за допомогою програмного забезпечення, розробленого провідними фахівцями з управління агропідприємством.

Через високу завантаженість щоденними польовими роботами та технологічними операціями, часто у керівників і власників агропідприємств не вистачає часу на побудову високоефективної системи управління.
Багато власників підприємств відвідують передові господарства за кордоном аби перейняти досвід високорозвинених аграрних країн, проте не всі мають достатньо часу для подібних подорожей та впровадження змін.

Ми пропонуємо

Агрорішення «Байєр Бізнес плюс» – це унікальна система оцінки бізнес-процесів, що дає змогу визначити сильні сторони підприємства та виділити напрями для поліпшення.
Це зручний та ефективний інструмент, створений провідними фахівцями з агроменеджменту, що допоможе розставити пріоритети щодо змін у системі управління, та дає відповіді на три головні запитання:

  • де я можу поліпшити свою продуктивність?
  • як це можна зробити?
  • наскільки важливі ці зміни?

Після внесення даних по господарству, система генерує рекомендації та дає змогу визначити першочергові цілі для впровадження, беручи за основу найкращі світові практики.
Тож Ви зможете почати впроваджувати актуальні саме для вас зміни у власному бізнесі та підвищити ефективність господарства.

Механізм дії/Як це працює

Підприємство виділяє для проведення оцінки 2 робочих дні:
День 1:
Проведення інтерв’ю з керівництвом та головними спеціалістами господарства.
День 2:
Презентація результатів оцінки та рекомендацій, що є актуальними для конкретного підприємства.
У ході презентації будуть виділені рекомендації та пріоритетні напрями впровадження змін.
Рішення орієнтоване на агропідприємства розміром до 20 000 га.

Як скористатися

Наразі рішення доступне для клієнтів Байєр, які звернулися з відповідним запитом до регіонального представника Байєр.

Навчальне відео


Відгуки

demchenko

Віктор Демченко, ПП «ВЛАД» Кіровоградська область

«Агрорішення Байєр Бізнес плюс дозволило мені по новому подивитися на власну систему управління підприємством. Було розроблено ряд рекомендацій щодо технологій вирощування культур, управління фінансами, управління персоналом та щодо диверсифікації бізнесу. Частина з наданих рекомендацій була успішно реалізована, інша частина буде реалізована в майбутньому.»


Copyright © Bayer AG