10 серпня, 2022

Час відбою градобою з надійною парасолею від групи компаній Байєр в Україні! Ви обираєте запропоновану технологію – ми захищаємо ваш ріпак!


 

 

Придбайте насіння DEKALB® ТОВ «Монсанто Україна» + засоби захисту рослин (ЗЗР) ТОВ «Байєр» на площу від 150 га, дотримуйтеся правил Акції* та отримайте можливість захистити врожай озимого ріпаку від граду!

Технологія:

  • Насіння: будь-які гібриди озимого ріпаку DEKALB® (від 50 п.о.**). Накладна датованаз 01.06.2022 по 01.11.2022, та
  • ЗЗР: Фолікур та/або Тілмор + Пропульс + Біскайя. Накладна датована з 01.01.2023 по 05.05.2023

Під захистом розуміється:

Комплексна страхова програма PZU/ARX від граду (у тому числі, бурі, урагану, смерчі, зливи, пожежі, крім лісових пожеж).  Розмір страхової суми встановлюється у межах вартості витрат господарства на придбання технології для посіву та обробітку відповідних полів  без ПДВ.

Ви не доотримали врожай – ми вам відшкодували***витрачені кошти!

 

Страхування ріпаку з моменту появи врожаю (з 05 травня по 15 серпня 2023 р.)  від зазначених погодних ризиків для споживачів технології ТОВ «Байєр» та ТОВ «Монсанто Україна».

Умови участі в програмі:

  • Строк подачі заявок на страхування: 05.05.2023-30.06.23
  • Критерії прийняття на страхування: рівномірні посіви, кількість рослин не менше 15 шт. на 1 кв. м., фаза розвитку відповідає агротехнічним нормам, рослини зеленого кольору, обробіток посівів здійснюється ЗЗР ТОВ «Байєр» згідно норми внесення, як зазначено нижче.
  • Територія страхування: Київська, Вінницька, Житомирська, Волинська, Рівненська, Львівська, Хмельницька, Тернопільська, Чернівецька, Івано-Франківська, Закарпатська.
  • Мінімальна кількість насіння: 50 п.о.
  • Мінімальна площа посіву на 1 господарство: 150 га.
  • Норми внесення ЗЗР: Тілмор та/або Фолікур 0,8 л/га (від 120 л) + Пропульс 0,9 л/га (від 135 л) + Біскайя 0,4 л/га (від 60 л).

Умови отримання страхового відшкодування у разі настання страхового випадку:

 

Франшиза – 0%

Жодних додаткових витрат!****

Участь безкоштовна!*****

Твоя впевненість у завтрашньому дні разом із групами компаній Байєр в Україні!

Завантажити брошуру

Детальні умови акції можна завантажити тут

** Кожна посівна одиниця містить 1 500 000 насінин озимого ріпаку.

*** Фактичний розмір відшкодування залежить від зменшення рівня урожайності посівів озимого ріпаку від середнього рівня за 5 років.

****Мається на увазі виключно відсутність додаткових витрат учасників Акції на страхування посівів озимого ріпаку.

***** За умови придбання продукції компанії Байєр технології у кількості та в сроки, визначених у правилах Акції, та виконання інших умов Акції.


Copyright © Bayer AG