18 жовтня, 2023

Відкрий для себе FieldView!

Старт нової маркетингової акції, що триватиме з 11 жовтня 2023 року по 30 вересня 2024 року.

 

ТОВ «Монсанто Україна» анонсує старт маркетингової акції "Відкрий для себе FieldView", що триватиме з 11 жовтня 2023 року по 30 вересня 2024 року. Учасники, які відповідають умовам проведення акції та зацікавлені в участі, матимуть можливість отримати:

  • Підписку на програмний продукт FieldView Plus:

Учасники акції матимуть можливість активувати підписку на програмний продукт FieldView Plus в період з 11 жовтня 2023 по 30 вересня 2024 року. Термін дії підписки складатиме 365 днів, розрахованих з моменту активації. Вартість підписки в рамках акції становитиме 1 гривню 20 коп. з ПДВ.

 

  • Комплект обладнання для передачі даних FieldView Drive та додаткові компоненти:

Кожен учасник акції матиме можливість отримати комплект обладнання для передачі даних FieldView Drive: монтажний набір кріплення Maunting kit та набір кабелів для підключення FieldView Drive залежно від моделі сільськогосподарської машини. Надання кожного комплекту обладнання в рамках акції коштуватиме 1 гривню 20 копійок з ПДВ. Організатор залишає за собою право збільшити кількість наданих комплектів на власний розсуд.

 

Брати участь у акції можуть всі сільськогосподарські виробники, які мають сумісне з платформою FieldView обладнання та не використовували систему протягом сезонів 2021-2022 років.

 

Організатор акції - ТОВ «Монсанто Україна».

 

Детальніше за посиланням - Правила акції


Copyright © Bayer AG