4 лютого, 2024

Кукурудзяна магія

Нова акційна пропозиція в сезоні 2024 року

 

 

Шановні партнери!

 

Раді повідомити про старт нової акційної пропозиції в сезоні 2024 року!

 

Умови Акції

Придбайте до 31 травня 2024 року в офіційній дистриб’юторській мережі ТОВ «Байєр» (включаючи мережу субдистриб’юторів) акційний препарат Мерлін® Флекс Дуо та отримайте безкоштовно 10% від кількості закупленого обсягу.

 

 

Організатором та виконавцем Акції є ТОВ «БАЙЄР» (код ЄДРПОУ 22911794), зареєстроване місцезнаходження: Україна, 04071, м. Київ, вул. Верхній Вал, 4-Б.

Взяти участь в Акції може будь-яка юридична особа-суб’єкт підприємницької діяльності сільськогосподарського сегменту, що придбає препарати для особистого (некомерційного) використання.

 

Акція проводиться на території України, крім території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, зони проведення ООС, території населених пунктів, що перебувають в оточенні /блокуванні/ є тимчасово окупованими або територією проведення активних бойових дій, перелік яких визначається Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

 

Акція не є лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу або іншою, заснованою на ризику азартною грою.

Протягом всього Періоду проведення Акції ТОВ «Байєр» залишає за собою право вносити зміни та/або доповнення до умов Акції. Якщо Учасник продовжує брати участь в Акції після внесення змін, його вважають таким, що прийняв зміни до умов Акції.


Copyright © Bayer AG