1 березня, 2024

Партнерство у заходах Агро-підрозділу компанії Байєр

Компанія Байєр запрошує вас до взаємної вигідної співпраці під час організації заходів, яка дасть можливість гостям отримати більше цікавої їм інформації та взнати про інноваційні підходи та новітні розробки у агросфері.
partnershipШановні потенційні партнери!

Компанія Байєр щорічно організовує понад 100 різноманітних сезонних заходів у конференц- та польовому форматі, онлайн та офлайн, де збирає цільову аудиторію з агрономів, директорів та власників господарств.

Якщо ви бажаєте стати партнером в Зимових конференціях та/або семінарах для VIP клієнтів компанії Байєр, вам слід заздалегідь подати заявку на участь – не пізніше трьох тижнів до події.

Якщо ви бажаєте стати партнером в Польових заходах компанії Байєр, то вам слід подати заявку на участь до 01 квітня року проведення заходу. Якщо ж передбачається участь в польовій частині, то заявка потрібна не пізніше 01 лютого року проведення заходу або не пізніше часу, необхідного на підготовку та проведення польових робіт з осені.

Участь в заходах компанії Байєр можлива в трьох різних статусах, які включають в себе три різних набори опцій та можуть змінюватись в залежності від формату заходу та особливостей його організації. Можливі незначні зміни у опціях згідно потреб партнера, пов’язаних із специфікою його сфери діяльності.

Статус (пакет) Умови участі
Генеральний партнер Друк лого на запрошеннях, у медіа-рекламі, вступне слово/презентація, оголошення про компанію під час заходу, роздатковий матеріал у пакети, точка видачі роздаткового матеріалу (палатка 3*3), рекламний банер, віндер, учасники від партнера до 5чол., коментарі на полі біля культури, інші елементи іміджевого просування компанії.
Партнер Вступне слово/участь у панельній дискусії, точка видачі роздаткового матеріалу (палатка 3*3), рекламний банер, віндер, учасники від партнера 3-4чол., коментарі на полі біля культури.
Учасник Точка видачі роздаткового матеріалу (палатка 3*3м), рекламний банер, віндер, учасники від партнера 2чол., коментарі на полі біля культури.

Заявки з описом вашої компанії надсилайте, будь ласка, на електронну скриньку: agronomica.ua@bayer.com


Copyright © Bayer AG