7 квітня, 2024

Байєр майстер-клас: зустріч з фермерами у Черкаській області

Команда Аграрного підрозділу «Байєр» в Україні запросила 15 фермерів з 11 господарств у Черкаській області взяти участь у навчальному агрономічному тренінгу «Байєр майстер-клас», що відбувся у березні 2024 року.

 

 

Цього разу колеги «Байєр» обрали модуль на тему "Технологія вирощування озимої пшениці" для опрацювання її з фермерами в межах тренінгу «Байєр майстер-клас». Під час зустрічі учасники тренінгу мали нагоду отримати як теоретичні, так і практичні знання. Спікер тренінгу, Володимир Железков, експерт з технологій вирощування с.-г. культур «Байєр», обговорив з учасниками етапи живлення культури, догляду за посівами в залежності від різних ситуацій та рівня розвитку шкодочинних об’єктів, впливу якості зерна на врожай, а також надав відповіді на запитання, на які фермери хотіли отримати обгрунтовану відповідь.

 

Під час практичної частини тренінгу учасники працювали у 4 малих групах, що дало можливість кожному бути залученим у процес – провести обстеження стану посіву озимої пшениці та визначити потреби в азотному живленні на конкретному прикладі. Згодом фермери поділилися зворотним зв’зком з командою «Байєр» та розповіли про те як вони успішно повторили подібне обстеження по методиці тренінгу «Байєр» на своїх власних полях.

 

Віталій Сліпенко, фермер ФГ «Вікторія»:

«Я вперше брав участь у заході такого формату. Після отримання запрошення, направду, очікування були високі. Радує те, що вони справдилися. Під час тренінгу у нас була можливість як поставити запитання, яке цікавить, так і почути проблеми інших агрономів і не допустити їх у себе в господарстві. Моє запитання стосувалося ролі елементів живлення у технології вирощування. Хоча врожайність у 2023 році в моєму господарстві складала 87 ц/га, не у всіх площ була висока якість зерна. Спікер Володимир глибоко висвітлив важливість елементу Сірка в системі живлення озимої пшениці. Після тренінгу я покращив свої знання в підході до управління живленням для отримання запланованого врожаю. Частка продуктів «Байєр» у системі захисту пшениці становить 80%, але у цього року спробую гербіцид «Мушкет Універсал», перевірю його селективність. Сподобалася жива дискусія на тренінгу завдяки висвітленню різних підходів до технології вирощування озимої пшениці. Буде цікаво зустрітися знову перед збиранням врожаю і подивитися на результат наших спільних рекомендацій щодо азотного живлення».

 

Володимир Железков, eксперт з технологій вирощування с.-г. культур в "Байєр"

«Світ змінюється і кліматичні умови також. Технології, що колись працювали, на сьогодні потребують змін. Якщо ми будемо робити все так, як колись, то і будемо отримувати той самий результат або гірший. Лише зі зміною підходів до вирощування с.-г. культур ми зможемо досягати кращих і, найголовніше, стабільних результатів».

Ігор Береза, менеджер зі збуту в Черкаській області:

«Працюючи в компанії «Байєр», завжди ставив собі завдання бути максимально корисним для клієнтів компанії. Цього разу «Байєр майстер-клас» зібрав керівників 11 господарств у Черкаській області із середньою врожайністю пшениці у сезоні 2023 понад 80 ц/га. Але до якості збіжжя у фермерів були запитання. Саме «якість зерна» була основною темою дискусій під час майстер-класу. Звісно, тема економічної ефективності вирощування пшениці підіймалася не один раз, при позиціюванні продуктів компанії «Байєр» у технології вирощування рослини. Але в кінцевому результаті всі погодилися із виразом що у сільському господарстві «скупий платить – врожаєм».

 

Після завершення тренінгу команда «Байєр» запросила фермерів-учасників тренінгу приєднадитися до закритої групи в одному з месенджерів для подальшого спілкування і підтримки фермерів експертами «Байєр». Впродовж сезону 2024 експерти «Байєр» будуть надсилати у групу фото/відео з поля, яке обстежували під час майстер-класу, та надавати свої рекомендації. Дане поле буде на 100% захищатися продуктами «Байєр», а саме такими як: «Інпут Класік», «Децис 100», «Деларо Форте», «Коннект», «Мушкет Універсал» та «Тілмор».

Всі учасники пообіцяли зібратися в тому ж складі перед збиранням врожаю на дослідному полі!

 

Щиро радіємо успіхам колег команди департаменту регіонального розвитку ринку Аграрного підрозділу, які продовжують ділитися експертною інформацією в межах навчального агрономічного майстер-класу з нашими клієнтами, українськими фермерами, аби їх врожаї тішили високими показниками на власних полях!

Пропонуємо переглянути відео, натискайте на фото та переходьте за посиланням.

 

 


Copyright © Bayer AG