Програма «Байєр Агроменеджмент» – це школа лідерства та постійного вдосконалення для найуспішніших агропідприємств малого та середнього бізнесу України.

Виробники насіння, ЗЗР та техніки для агровиробників щодня працюють над тим, щоб створити інноваційні технології, які допоможуть одержати більші врожаї. Однак технології, навіть прогресивні, не гарантують одержання більшого прибутку. Те, що сучасні аграрії потребують окрім технологічних рішень побудову ефективної системи управління, в компанії Байєр Україна переконалися на власному досвіді, допомагаючи готовим до змін агровиробникам адаптувати та впроваджувати кращі практики управління агропідприємствами.
Все почалося близько 3 років тому, коли Байєр сумісно з Міжнародною Фінансовою Корпорацією та міжнародними консультантами провели діагностику систем управління серед своїх клієнтів – українських агропідприємств. Виявилося, що українські практики управління, нажаль, на декілька кроків відстають від лідуючих – так почалася робота над розробкою низки рішень з агроменеджменту, яку сьогодні Байєр готовий запропонувати своїм клієнтам.

Ми пропонуємо

Крок перший – комплексна експрес оцінка підприємства «Байєр Бізнес плюс», яка допомагає в цілому оцінити зрілість управляння бізнесом та виробництвом і визначити пріоритетні напрямки для покращень.

Крок другий – серія тренінгів з ефективного управління агропідприємством «Байєр Агроменеджмент». Ця програма складається з трьох блоків:

  • Тренінг з управління агропідприємством.
  • Тренінг з управління персоналом.
  • Стратегічна сесія.

До участі в Програмі «Байєр Агроменеджмент» запрошуються:

  • Власники агропідприємств
  • Директори агропідприємств.
Розмір агропідприємств: 900 га - 20 тис. га

Переваги програми

Мета програми «Байєр Агроменеджмент» – зібрати найуспішніших лідерів ринку України серед представників малого та середнього бізнесу, відкритих для обговорення існуючих на підприємствах практик, генерування сміливих рішень щодо покращення та розділення досвіду впровадження з іншими учасниками.
Вигоди для учасників Програми «Байєр Агроменеджмент»:

  • Доступ до міжнародних практик управління та адаптованих до українського ринку рішень.
  • Практичні інструменти.
  • Можливість розробити індивідуальний план підвищення ефективності підприємства.
  • Обмін досвідом з учасниками програми.

Як скористатися

Наразі рішення доступне для клієнтів Байєр, які звернулися з відповідним запитом до регіонального представника Байєр.


Copyright © Bayer AG