12 червня, 2014

Bayer CropScience і IFC впроваджують інновації для підвищення ефективності агровиробництва в Україні

Проект «Сприяння сталому розвитку малого та середнього агробізнесу в Україні» має на меті покращення практик виробництва малих і середніх агропідприємств в Україні

Київ, Україна - 12 червня 2014. 12 червня 2014 Bayer CropScience та International Finance Corporation (IFC), презентували поточні результати Проекту «Сприяння розвитку малого та середнього агробізнесу в Україні», метою якого є покращення практик виробництва 20 000 малих і середніх агропідприємств та сприяння подальшому розвитку України як ключового гравця на світовому ринку сільськогосподарської продукції.

Офіційний запуск роботи Проекту відбувся 3 липня 2013 року. Проект здійснюється IFC та Bayer CropScience за підтримки урядів Австрії, Канади та Бельгії, у партнерстві із фінансовими інститутами та постачальниками ресурсів і послуг для агровиробників.

Практична мета Проекту – адаптація та впровадження в умовах України новітніх технологій з вирощування сільськогосподарських культур та управління агропідприємством, що дасть можливість підвищити конкурентоспроможність вітчизняної продукції на внутрішньому та світових ринках.

Протягом першого року роботи Проект охопив понад 800 господарств і провів навчання для близько 400 представників виробників та дистриб’юторів матеріальних ресурсів для сільського господарства, фінансових спеціалістів.

На основі діагностики і результатів оцінки сільгосппідприємств, проведеної експертами IFC та Bayer CropScience, в рамках Проекту було розроблено декілька програм, які спрямовані на впровадження інновацій у таких сферах як агроменджмент, технології вирощування культур, управління фінансами, маркетинг і реалізація продукції та управління персоналом.

Проект розрахований на 6 років і буде реалізований у 3 етапи. Завершення активної фази проекту заплановано на кінець 2018 року. На сьогодні 3 дистриб'ютори, 10 агропідприємств і більше 60 професіоналів з України, Німеччини, Австрії, Великобританії, Франції, Нідерландів, США та Канади залучені до реалізації Проекту.

Bayer CropScience і IFC, у партнерстві з Райффайзен Банком Аваль і Креді Агріколь Банком реалізовують вексельну програму фінансування агровиробників яка працює з 2011 року. Ця програма є складовою Проекту і має на меті покращення доступу агровиробників до фінансових ресурсів. Завдяки цій програмі більше сотні агропідприємств отримали дешеве фінансування (4-6% річних у гривні) на суму більше ніж $ 20 млн. Також, починаючи з 2013 року була започаткована програма страхування врожайності завдяки якій Байєр КропСайєнс запропонував ефективні інструменти управління ризиками для агровиробників.

Сьогодні, Bayer CropScience та IFC, в рамках спільного Проекту, адаптували і впровадили в Україні два нові сервіси для агровиробників, це – Байєр ФітосанМонітор та Сервіс із Моніторингу та Обстеження Посівів, який дозволяє щоденно отримувати інформацію про стан посівів на рівні країни, району та полів господарства, дані про погодні умови, а також інформацію, що дає можливість спрогнозувати потенційний урожай.

Завдяки сервісу Байєр ФітосанМонітор виробник заздалегідь отримує інформацію про ризик розвитку шкідників і хвороб на рівні країни (ця інформація доступна на веб-сайті Bayer CropScience у вільному доступі) на рівні регіону та полів агропідприємства та рекомендації по застосуванню засобів захисту рослин, що дає можливість зменшити втрати врожаю, спричинені шкідниками і хворобами. Bayer CropScience, провідний світовий інноватор в галузі засобів захисту рослин, маючи команду висококваліфікованих місцевих фахівців, забезпечує підтримку і навчання для дистриб'юторів і агровиробників по застосуванню інструментів що дають можливість їм приймати правильні та своєчасні технологічні рішення для поліпшення врожайності і підвищення прибутку.

Адреас Льохель, керівник бізнес-групи Bayer CropScience в країнах Північного Причорномор'я, сказав: «Маючи більш ніж 150-річний досвід у сфері наукових досліджень та інновацій в галузі захисту рослин і селекційних рішень, Bayer CropScience використовує свої знання та досвід, щоб надати українським агровиробникам рішення, які дозволять їм підвищити врожайність, зменшити витрати і виробити продукцію, яка буде конкурентоспроможною на світових ринках. На даний час, ми реалізували чотири сервіси для агровиробників і, спільно з IFC, працюємо над тестуванням і реалізацією ще більшої кількості інноваційних рішень, які допоможуть агровиробникам і дозволять Україні зайняти ключове місце у вирішенні питань глобальної продовольчої безпеки».

Оксана Вароді, керівник Консультативного Проекту IFC
, сказала: "Нашою метою є забезпечення сталого розвитку агровиробників в України і підвищення конкурентоспроможності української сільськогосподарської продукції на внутрішньому та світових ринках. Ми залучаємо найкращих світових експертів для того, щоб кращі сучасні технології та останні інновації які використовуються у світі стали доступним для українських агровиробників ".

Про Bayer CropScience
Bayer AG є підприємством світового масштабу зі спеціалізацією в області охорони здоров'я, сільського господарства і високотехнологічних матеріалів. Підгрупа Bayer CropScience відповідає за аграрний бізнес, має річний обсяг продажів 8,819 млрд євро (2013 р.) і є однією з провідних у світі інноваційних компаній, яка працює в галузі насіння, засобів захисту рослин та ефективних методів боротьби зі шкідниками. Компанія пропонує широкий асортимент продуктів, включаючи високоякісне насіння, інноваційні рішення для захисту рослин, засновані на хімічних і біологічних методах захисту, а також послуги для сучасного сталого сільського господарства. Bayer CropScience має широкий спектр продуктів і послуг для боротьби з шкідниками дому і саду, а також у лісовому господарстві. Bayer CropScience представлена в більш ніж 120 країнах. У компанії працюють 22 400 працівників.
Додаткова інформація: www.bayer.com

В Україні компанія Байєр працює з 1992 року. Команда з більш ніж 470 професійних співробітників працює для того, щоб представити свої знання та інновації в галузі фармацевтичних продуктів, засобів захисту рослин та високотехнологічних матеріалів.
Додаткова інформація: www.bayer.ua

Copyright © Bayer AG