11 грудня, 2014

Міняй знання на сувенірні набори!

У свіжому номері "Агрономіка" наших читачів чекає новинка - кросворд.
agronomika-news

В новому номері «Агрономіка» (4 | 14) ви маєте можливість приємно провести час, розгадуючи кросворд, та, разом із цим, отримати сувенірні подарунки!

Для цього вам необхідно розгадати кросворд, виділені кольором букви вписати у віконця під відповідним номером. Таким чином ви складете слово-ключ, яке потрібно відправити електронною поштою* чи SMS* з 20 грудня 2014 р. до 10 січня 2015 р. Відповіді на усі запитання ви знайдете в свіжому номері журналу «Агрономіка».

Відгадуйте кросворд, надсилайте вірне слово-ключ та приймайте участь у розіграші тридцяти сувенірних наборів  махрових рушників!**

towel

Для отримання ваших даних з вами зв’яжуться наші співробітники. Умови участі, хід підготовки розіграшу та результати будуть відображатися на сайті www.bayercropscience.com.ua в розділі новин. 30 призерів буде обрано 15 січня 2015 р. серед усіх, хто вчасно надішле нам вірне слово-ключ. Призери будуть обиратися випадково за допомогою сервісу random.org

Електронна пошта: agronomika.ua@bayer.com
Мобільний номер телефону для SMS:
095 284-38-54

Прохання звернути увагу, що даний номер телефону дзвінки не приймає!
Дана пропозиція дійсна на території Украіни.

Бажаємо всім удачі!

* З кожного номеру телефону до розіграшу реєструється лише одна SMS. З кожної електронної адреси до розіграшу реєструється лише один лист.
** Сувенірний набір може відрізнятися від зображеного на фото.

Copyright © Bayer AG