14 квітня, 2015

Акція від Байєр «Еталонний захист»

Умови акції мотивації «Еталонний захист»

Період проведення Акції: з 19.01.2015 року по 15.06.2015 року.

Учасники акції: в акції беруть участь сільськогосподарські підприємства, що вирощують кукурудзу із посівними площами кукурудзи не менше 4000 га, які у період проведення Акції придбали гербіциди для захисту кукурудзи ТМ «МайсТер®» та прилипач БіоПауер® (надалі - «Препарати») в офіційній дистриб’юторській мережі ТОВ «Байєр», та надали підтверджувальні документи (видаткові накладні), що свідчать про придбання Препаратів до ТОВ «Байєр».

Умови участі в акції: для участі в акції господарству необхідно придбати Препарати у такому поєднанні та кількості (Акційний пакет):

МайсТер® 600 кг + БіоПауер® 5000 літрів

  • Вважати кожний Акційний пакет «МайсТер® 600 кг та прилипач БіоПауер® 5000 л» як окрему одиницю.
  • Учасники мають змогу придбати будь-яку кількість Акційних пакетів на власний розсуд.
  • Придбання препаратів за спеціальною ціною 1,2 грн/л, кг (вкл. ПДВ 20%) відбувається шляхом поставки ТОВ «Байєр» через Дистриб’ютора (Субдилера), що реалізував Акційний пакет.
  • Виділені за спеціальними цінами препарати кінцевим споживачам за Акцією відпускають Дистриб’ютори за ціною 1 грн/л, кг (вкл. ПДВ 20%) після письмового звернення Дистриб’ютора до ТОВ «Байєр» не пізніше 15.07.2015 року із наданням оригіналів Протоколів погодження продуктів між Дистриб’ютором та Учасником.
  • У разі повернення продукту МайсТер® Учасник зобов’язується повернути заохочувальну продукцію або провести оплату її повної вартості за ціною, зазначеною дистриб’ютором.
  • Як заохочення для Учасників акції надається можливість придбати за спеціальною ціною один із запропонованих препаратів на вибір. (Далі - «Заохочення»), а саме (один із варіантів):
             1.МайсТер® - 30 кг та БіоПауер® — 250 л
             2.Децис® f-Люкс - 460 л
             3.Протеус® - 260 л
             4.Коннект® - 400 л
             5.Коронет® + Меро® - 200 + 100 л.

Додаткові умови: У разі відсутності акційних товарів (Заохочення) на складі дистриб’ютора, «Байєр» зобов’язується передати Заохочення дистриб’ютору протягом одного календарного місяця після його звернення.

«Байєр» залишає за собою право змінювати умови Акції, про що зобов’язаний офіційно повідомити Учасників. Кількість препаратів обмежена.

Перелік документів, що дають право отримати відповідне визначене вище «Заохочення»:

  • Заява вільної форми на ім'я ТОВ «Байєр» від Учасника, затверджена керівником підприємства, яке придбало Препарати, з виявленням бажанням отримати додаткову кількість акційної продукції.
  • Копія видаткової накладної про видачу Препаратів від дистриб’ютора.
  • Підписаний акт прийому передачі заохочення.
  • Підписана заява про можливість використання персональних даних Учасника згідно з законодавством України.

За умови виконання акційних умов препарати-заохочення отримують після оформлення видаткової накладної та відвантажують разом із основним продуктом за наявності продукту на складі дистриб’ютора.

Copyright © Bayer AG