14 січня, 2016

Нове рішення маркетингу збуту продукції - Байєр Огляд ринку зерна

Ми раді представити Вам нове рішення маркетингу збуту продукції!
Crop-price-news

Ефективне управління продажами – один з ключових елементів для досягнення прибутковості та фінансової стабільності у сільськогосподарському бізнесі. Тому ми вирішили забезпечити Вам доступ до надійної ринкової інформації від провідного міжнародного консалтингового агентства.

Відтепер на нашому сайті Ви зможете знайти актуальну інформацію про індикативні ціни на основні зернові й олійні культури на ринку України, а також про котирування на них на біржах CBOT та MATIF.

Інформація про ціни на основні сільськогосподарські культури буде надаватися по таких напрямках:

  • індикативні ціни фізичного ринку сільськогосподарських культур в Україні на пшеницю, кукурудзу, ячмінь, сою, ріпак та соняшник на трьох базисах поставки (EXW, CPT-порт, FOB) на щотижневій основі;
  • інформація про біржові котирування на СВОТ - по пшениці, кукурудзі та сої, на MATIF – по пшениці, кукурудзі та ріпаку на щотижневій основі.

Для перегляду інформації про ціни на основні с/г культури на сайті cropscience.bayer.ua, будь ласка перейдіть у розділ Агрорішення – Маркетингові - Байєр Огляд ринку зерна, або перейдіть за цим посиланням.

Copyright © Bayer AG