10 червня, 2016

Старт освітньої програми, що передбачає надання фінансових грантів в Україні (Закінчився)

Фонд Освіти та Науки «Байєр» розпочинає цьогорічний конкурс на фінансову підтримку наукових проектів для студентів українських ВНЗів
fellowship


8 червня, 2016 - Цього року компанія «Байєр» надає 350 000 євро на реалізацію дослідницьких проектів у сфері природничих наук, хімії та медицини студентам, аспірантам та викладачам по всьому світу. Дана програма передбачає можливість проведення дослідницької роботи у будь-якому університеті Німеччини, який спеціалізується на предметі дослідження. Прийом заявок уже розпочато та триває до 18 липня 2016 року.

Як і раніше, цього року студенти можуть взяти участь у наступних академічних грантах: стипендія Отто Байєра, Карла Дуйзберга, Джеффа Шелла та Курта Хансена. Гранти надаються на проекти в межах таких дисциплін як природознавство, хімія, медицина, ветеринарія, сільськогосподарська інженерія, біологія, біохімія, рослинництво, комп’ютерні науки (у взаємозв’язку з дослідженнями в напрямку природничих наук). Окрім того, брати участь можуть викладачі ВНЗів, які бажають пройти стажування на біологічному або хімічному факультетах.

Надання цих стипендій здійснюється фондом компанії «Байєр» у рамках його місії щодо роботи з молоддю та новим поколінням учених і провідних спеціалістів, що прагнуть розвиватися у напрямках охорони здоров'я та сільського господарства.

Подання заявок відбувається у електронному режимі на сайті.

Незалежна наукова комісія визначить стипендіатів на початку вересня 2016 року. Більш докладна інформація про Програму компанії «Байєр» і про Фонд Освіти та Науки «Байєр» (Bayer Science & Education Foundation) доступна на сайті www.bayer-foundations.com.

Загалом, Фонд Освіти та Науки «Байєр» оголошує вже десятий конкурс за програмою надання фінансової допомоги, що пропонує молодим науковцям цільову підтримку для обміну науковими знаннями і отримання міжнародного професійного досвіду. Ця програма надання фінансування дотримується традицій перших стипендій компанії «Байєр», які заснував Карл Дуйзберг ще у 1923 році. Вона націлена на креативних, соціально-орієнтованих молодих людей з високою мотивацією, успішність яких оцінюється вище середнього.

Bayer: наука заради кращого життя

Bayer – це міжнародна компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме - охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей та покращення якості їхнього життя. Bayer є соціально відповідальною та етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2015 фінансовому році Група налічувала близько 117 000 працівників, а обсяг продажів становив 46,3 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,6 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки 4,3 мільярда євро. Вищезазначені показники включають в себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, який було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2016 року): www.bayer.com

Прогностичні заяви

Цей прес-реліз може містити прогностичні заяви, складені виходячи з існуючих припущень та прогнозів зі сторони керівництва компанії Bayer. Будь-які відомі або невідомі ризики, невизначеність та інші фактори можуть призвести до істотних розходжень між фактичними результатами майбутніх періодів, фінансовою ситуацією, розвитком або діяльністю компанії та наданими тут оцінками. Ці фактори охоплюють також і дані, що обговорювалися у відкритих звітах компанії Bayer, які можна знайти на веб-сайті компанії Bayer за посиланням www.bayer.com. Компанія не несе жодної відповідальності за оновлення таких прогностичних заяв або узгодження їх з подіями чи обставинами в майбутньому.


Контакти для медіа:
Відділ комунікацій ТОВ «БАЙЄР»
+380 044 220 33 00
communication.ukraine@bayer.com

Copyright © Bayer AG