9 листопада, 2016

Пиши есе на тему безпеки продовольства та долучайся до міжнародного Агро-самміту у Брюсселі!

2017 Youth Ag-SummitМолодіжний аграрний саміт 2017 Youth Ag-Summit

Мета саміту
Стратегічне мислення, довгостроковий та творчий підхід стають вкрай необхідними для подолання глобальних проблем продовольства. Саме тому компанія Bayer і дві бельгійські асоціації молодих фермерів, Groene Kring і Fédération des Jeunes Agriculteurs, запрошують молодих лідерів думок з усього світу подати свої заявки на участь у третьому Міжнародному молодіжному аграрному саміті Global Youth Ag-Summit, який відбудеться з 9 по 13 жовтня 2017 року у Брюсселі, Бельгія.

Формат саміту
Близько 100 відібраних молодих делегатів обмінюватимуться ідеями, будуть розробляти рішення і брати участь у відкритій дискусії з одного з найскладніших питань у світі: Як нам забезпечити ефективне продовольство для усього людства? Модераторами дискусійної платформи виступатимуть фахівці компанії «Байєр» та представники ООН.

Правила участі

 • Для участі у відбірковому турі необхідно подати заявку у формі есе
 • Мова написання есе – англійська
 • Тема есе - Feeding a Hungry Planet (як забезпечити продовольством зростаюче населення Землі). Тема повинна розкрити ваше бачення ситуації з продовольством сьогодні і окреслити шляхи вирішення сільськогосподарських, соціальних та екологічних проблем, які впливають на питання якості та обсягів продовольства. Основним фактором для успішного відбору буде оригінальність ідей та щире прагнення зробити свій внесок у формування майбутнього
 • Розмір есе – не більше 1500 слів, у електронному форматі
 • Текст есе повинен бути особистою роботою автора, жодні публікації або поширені у ЗМІ матеріали не приймаються.
 • Прохання до заявників формувати свої ідеї, базуючись на власному досвіді та країні/регіоні
 • Заявки-есе приймаються онлайн до 13 січня 2017 року. Дізнатися більше про процес подачі заявок та саміт можна на сайті www.youthagsummit.com

Тема заявки-есе
Згідно з прогнозами упродовж найближчих 40 років населення світу зросте з 7 до майже 10 млрд. Проте сьогодні 1 мільярд людей все ще не мають достатньо безпечної та поживної їжі. Попит зростає, а ресурси виснажуються.
У контексті «Як нагодувати голодну планету» і, використовуючи своє село, селище, місто або країну в якості відправної точки, повідомте, на яку з Цілей сталого розвитку ООН молодь може мати найбільший вплив протягом найближчих одного-п'яти років, як на місцевому, так і на глобальному рівні.
Ви маєте пояснити як, працюючи над Цілями сталого розвитку, молодь може забезпечити реальні зміни у веденні сільського господарства або системі виробництва та збуту продовольчої продукції, поведінкових моделях особистості та суспільства, які могли б допомогти прогодувати 10 мільярдів та створити більш стійку спільноту на місцевому та глобальному рівні.

Бажана структура есе

 • Вступ
  Близько 150 слів, що містять опис вашого регіону та що саме ви збираєтеся обговорити в своєму есе
 • Ваш вплив на Цілі сталого розвитку щодо продовольчої безпеки
  Поясніть як молодь може впливати на продовольчу безпеку з урахуванням Цілей сталого розвитку. Які з Цілей сталого розвитку найбільш релевантні для вас? Поясніть, яким чином молодь може зробити свій внесок, щоб змінити статус-кво сільського господарства і системи виробництва та збуту продовольчої продукції.
 • Глобальний вплив
  Поясніть яким чином визначені вами питання та Цілі сталого розвитку впливають на населення загалом. Вони релевантні на локальному та глобальному рівні?
 • Рішення
  Поясніть яке(і) рішення на вашу думку зможуть вирішити проблеми.
 • Яким чином ви використаєте Молодіжний аграрний саміт для вирішення та покращення цих проблем/рішень?

Терміни подачі заявки та відбору

Дата припинення прийому заявок: 13 січня 2017 року, 11:59 (за Гринвічем)
Повідомлення успішних заявників: 31 березня 2017 року
Повідомлення неуспішних заявників: 30 квітня 2017 року
Оголошення успішних заявників: Після 15 травня 2017 року

Вимоги до учасників

 1. Станом на 8 жовтня 2017 року учасники повинні бути повнолітніми згідно вимог резиденції учасника, вік учасників не може становити менше 18 років і більше 25 років.
 2. Законне право здійснювати міжнародні поїздки.
 3. Наявність дійсного закордонного паспорта з терміном дії впродовж щонайменше шести місяців після 7 жовтня 2017 року. Учасник несе повну відповідальність за отримання всіх необхідних проїзних документів для поїздки та дотримання чинного законодавства країни проживання та ЄС.
 4. Достатній рівень англійської мови для усного спілкування
 5. Бажано мати навички публічних виступів
 6. Сильний інтерес до сільського господарства, раціонального використання ресурсів навколишнього середовища, продуктів харчування, біотехнології і/або рослинництва та/або тваринництва
 7. Учасник НЕ повинен бути працівником компанії «Байєр» або прямим членом його родини або проживати за адресою працівника компанії «Байєр», консультанта або члена Комітету з відбору есе.
 8. Заявка-есе має бути виключно роботою а учасника. Плагіат є підставою дискваліфікації. Есе не повинні порушувати будь-які права третіх осіб або інтелектуальної власності будь-якої особи, компанії або організації.
 9. Компанія «Байєр» і (ПАРТНЕР) в якості спонсора залишають за собою право припинити, змінити або призупинити подачу заявки-есе з будь-якої причини.

Спосіб подачі заявки
Заявки-есе заповнюються в електронному вигляді за допомогою інструменту подачі заявки за адресою www.youthagsummit.com.
У разі виникнення складнощів із заповненням он-лайн форми, будь ласка, звертайтесь по допомогу за адресою info@youthagsummit.com. Будемо раді допомогти!

Процес відбору в Україні

 • Процес оцінки і відбору буде проходити у Києві.
 • Відбір проводитиметься комітетом жюрі, в тому числі представниками компанії «Байєр» і додатковими незалежними галузевими експертами. Зверніть увагу, що рішення суддів є остаточними і обов'язковими.
 • Вибір буде ґрунтуватися головним чином на представленому есе і коротких додаткових запитаннях, вказаних у формі заявки. Можливе проведення додаткової співбесіди місцевим Комітетом з відбору есе.
 • Подальшу інформацію можна отримати, звернувшись до представника компанії «Байєр» за місцем проживання учасника.
Copyright © Bayer AG