1 березня, 2017

Ми запускаємо новий тренінг Байєр Агрофінанси: Податки

taxesЗ 1 січня 2017 року вступили в дію ряд змін в податкове законодавство, зокрема було скасовано спеціальний режим оподаткування ПДВ для сільськогосподарських підприємств. Відповідно аграрії перейшли на загальну систему оподаткування ПДВ.
Ми розуміємо, що зміни в режимі оподаткуванні і адмініструванні податків означають нові виклики для бізнесу. Компанія Байєр хоче бути надійним партнером для своїх клієнтів, а тому пропонує практичний тренінг Байєр Агрофінанси: Податки.

Ми пропонуємо

Відвідайте наш практичний тренінг Байєр Агрофінанси: Податки, за результатами якого Ви:

  • Зрозумієте, як вплине податкова реформа 2017 року на Ваш бізнес.
  • Розрахуєте вплив ПДВ на грошові потоки підприємства. Оптимально сплануєте свої операції з урахуванням ПДВ ефекту.
  • Дізнаєтесь як отримати бюджетну дотацію у 2017 році
  • Розрахуєте: єдиний податок чи податок на прибуток? Що вигідніше?
  • Дізнаєтесь скільки коштуватиме недотримання норм трудового законодавства.

Байєр проводить тренінг у партнерстві з провідною міжнародною консалтинговою компанією «Делойт» (Deloitte). Багаторічний досвід роботи «Делойт» в Україні з лідерами ринку агробізнесу як аудитора та консультування з податкових питань компаній агроіндустрії створює унікальний мікс знань та практичних аспектів застосування податкового законодавства, на базі яких побудований тренінг.

Як скористатися

Тренінги Байєр Агрофінанси: Податки стартують уже з березня цього року. Дізнайтеся у свого регіонального представника про місце і дату проведення тренінгу у Вашому місті.
Чекаємо на Вас!

Copyright © Bayer AG