27 березня, 2017

Новий сезон роботи Агрорішення Байєр Фітосан монітор

детальніше за посилання...
fitosan-monitor


Байєр Фітосан монітор – це помічник агронома у прийнятті ефективних рішень щодо системи захисту культур. Зручний у використанні онлайн інструмент, який вже роками активно використовується фермерами в Західній Європі та добре себе зарекомендував.

Основний принцип роботи: програма визначає сприятливі умови для розвитку того чи іншого захворювання або шкідника, після чого ставить низку контрольних запитань, у тому числі і щодо ступеня ураження рослин. Ця інформація, а також метеодані, обробляються моделями розвитку шкідників та хвороб, після чого пропонуються перелік препаратів та норми, які доцільно застосовувати у конкретній ситуації, а також – рекомендовано вікно для обприскування.

fitosan-monitor

Клієнти, що замовили дане Агрорішення у 2017 р., мають доступ до моделей розвитку шкідників (озимий ріпак) та захворювань (ярий та озимий ячмінь, цукровий буряк та озима пшениця), а також можуть отримувати автоматичні рекомендації по препаратам ТОВ Байєр з урахуванням специфіки власних полів.

fitosan-monitor

Детальніше ознайомитися з Байєр Фітосан монітор Ви можете у розділі Агрорішення - Агрономічні - Байєр Фітосан монітор, або за посиланням.Copyright © Bayer AG