3 травня, 2017

Обрані учасники молодіжного агарного саміту

100 молодих лідерів з різних країн були обрані з метою допомогти у вирішенні глобальної продовольчої кризи
• Молодіжний аграрний саміт відбудеться з 9 по 13 жовтня 2017 року у Брюсселі, Бельгія
• Мета саміту — розробка конкретних рішень для сільського господарства у всьому світі
• Фіналісти були обрані серед майже 1200 заявників
2017 Youth Ag-SummitКиїв, 3 травня 2017 року - Компанія Bayer спільно з асоціацією Groene Kring та Федерацією молодих фермерів раді повідомити, що 100 яскравих молодих талантів були відібрані для участі у третьому міжнародному молодіжному аграрному саміті, який відбудеться у Брюсселі з 9 по 13 жовтня 2017 року. Тема саміту стосується одного з найскладніших питань у світі: як нам нагодувати планету? Під час конференції розглядатимуться цілі сталого розвитку ООН, вирішення яких повинно призвести до припинення голоду, досягнення продовольчої безпеки та сприяння сталому розвитку сільського господарства.

Обрані кандидати із 49 країн у віці від 18 до 25 років поділяють пристрасть до сільського господарства та ідеї по вирішенню проблем з нестачею продовольства у світі. Під час саміту вони обмінюватимуться своїм різностороннім досвідом і будуть розробляти інноваційні, постійні та дієві механізми для вирішення проблем продовольчої безпеки. Протягом п’яти днів учасники братимуть участь у групових проектах і відвідуватимуть інфраструктурні об’єкти, а також матимуть змогу поспілкуватися з запрошених експертів і спікерів. Місія учасників полягає в тому, щоб запропонувати конкретні нові ідеї, які можуть призвести до прогресу в сільському господарстві по всій земній кулі й бути введені в практику у рідних країнах.

«Сільське господарство може зробити істотний внесок у досягнення деяких ключових цілей сталого розвитку ООН, але це також вимагає активної участі молодого покоління. Молодіжний аграрний саміт покликаний надати молодим лідерам можливість розвивати свої ідеї, обмінюватися передовим досвідом та вивчати роль сучасного сільського господарства для того, щоб забезпечити планету продуктами харчування», — зазначив Ліам Канден, член ради директорів компанії Bayer AG і керівник підрозділу Crop Science.

Учасники обиралися на основі конкурсу есе

Для участі у відбірковому турі потенційні кандидати повинні були написати есе розміром не більш ніж 1500 слів на тему продовольчої безпеки. В результаті експерти із сільського господарства мали можливість розглянули 1187 есе від представників із 95 країн.

«Учасники доклали багато зусиль для написання своїх есе. Розглядаючи їхні роботи з точки зору продовольчої безпеки і сільського господарства, ми ознайомимося з багатьма цікавими ідеями. Як результат, у нас з’явилося багато тем для обговорення на молодіжному аграрному саміті у жовтні», — коментує Джіел Бої, національний голова Groene Kring.

Молодь може допомогти вирішувати проблеми глобальної продовольчої безпеки

Цього року під час написання есе переможці зосередили свою увагу на 17 цілях сталого розвитку ООН . Як нагодувати зростаюче населення світу? Для відповіді на це запитання учасники висунули ідеї у сфері підвищення рівня освіти та інформованості про передові технології, підвищення гендерної рівності в сільськогосподарській галузі, зміни споживчих моделей і пом'якшення наслідків клімату на врожайність сільськогосподарських культур.

«Ми будемо раді вітати молодих лідерів у бельгійській асоціації молодих фермерів. Ми прагнемо ознайомити їх з місцевими проблемами сільського господарства, а також вислухати їхні ідеї. З такою кількістю пристрасних до змін учасників це буде неймовірна атмосфера для обміну ідеями та думками», — підкреслив Джейнус Ван Бінст, генеральний секретар Федерації молодих фермерів.

Ілля Лаптєв, один із фіналістів від України, написав есе на тему «Як нагодувати голодну планету: знаходимо рішення крок за кроком», ділиться своїми враженнями: «Я дійсно щасливий бути частиною такої глобальної події, як молодіжний аграрний саміт. Можливість з головою поринути у вирішення глобальних проблем суспільства, напрацювати практичні схеми імплементації та зробити свій внесок у світовий економічний розвиток — це все мотивує мене змінювати світ навколо себе кожного дня».

Оголошені учасники саміту із 49 країн: Аргентина, Австралія, Бангладеш, Бельгія, Болівія, Ботсвана, Бразилія, Канада, Чилі, Китай, Колумбія, Данія, Еквадор, Сальвадор, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Гватемала, Угорщина, Індія, Індонезія, Ірландія, Італія, Японія, Кенія, Литва, Малайзія, Непал, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігерія, Філіппіни, Польща, Росія, Південна Африка, Іспанія, Шрі-Ланка, Швеція, Танзанія, Таїланд, Туреччина, Уганда, Україна, Великобританія, США, В’єтнам та Зімбабве.

YouthAg-Summit

Ви можете ознайомитися з учасниками та дізнатися більше інформації про саміт на на нашому сайті www.youthagsummit.com. А також слідкуйте за останніми новинами на Twitter @YouthAgSummit і його Facebook-сторінці.

Про молодіжний аграрний саміт (Youth Ag-Summit)

Молодіжний аграрний саміт (YouthAg-Summit) є глобальною молодіжною конференцією, націленою надихнути й об'єднати наступне покоління молодих лідерів аграрного сектора та суміжних галузей. 100 молодих лідерів віком від 18 до 25 років з усього світу зустрічаються на саміті з тим, щоб обмінятися думками та створити відкритий діалог з одного з найскладніших питань у світі: як нагодувати голодну планету? Молодіжний аграрний саміт є складовою частиною програми аграрної освіти і спрямований на підвищення рівня інформованості населення в усьому світі з питань продовольства та сільського господарства.

Більш детальну інформацію про саміт можна знайти за посиланням: www.ag-education.bayer.com, https://www.facebook.com/BayerAgEdu/, або на Twitter @BayerAgEdu.

Про асоціацію Groene Kring

Groene Kring (GK) є асоціацією молодих фермерів у Фландрії (Бельгія), що налічує близько 3500 членів. За допомогою своєї діяльності GK об'єднує молодих фермерів з метою полегшення взаємного обміну інформацією. Крім того, GK організовує заходи з підприємницької освіти та сприяє спадковій передачі сімейного аграрного бізнесу. Асоціація захищає інтереси молодих фермерів на регіональному, національному та міжнародному рівнях. На довершення до всього діяльність GK спрямована на покращення іміджу сільськогосподарського сектора. Більш детальну інформацію про асоціацію можна знайти на сайті www.groenekring.be

Про асоціацію молодих фермерів

Асоціація молодих фермерів (FJA) є асоціацією молодих фермерів у Валлонії (Бельгія), що налічує близько 2800 членів. Асоціація виступає від імені своїх членів на регіональному, національному та європейському рівні, а також є офіційним провайдером освіти в рамках сільськогосподарського сектора. Асоціація також організовує навчальні курси. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт www.fja.be

Про учасників міжнародного саміту, які представлятимуть Україну

Ілля Лаптєв (м.Дніпро), студент 3-го курсу фінансового факультету Університету митної справи та фінансів. З 2015 року займає посаду капітана університетської команди з волейболу. Має наукові публікації у періодичних фахових і спеціалізованих виданнях з дисциплін макро- та мікроекономіки, інформатики, маркетингу та економіки підприємства. У липні 2016 року брав участь у міжнародній літній школі від Української соціальної академії, а у серпні 2016-го — у міжнародній академії лідерства на базі Львівського національного університету. У листопаді цього ж року став грантовим призером навчальної програми академічних обмінів DAAD на базі Єнського університету імені Фрідріха Шиллера. Активно працює у Національному об’єднані експертів з контролю якості вищої освіти та Молодіжному антикорупційному агентстві. Цікавиться питаннями розвитку суспільства та глобалізації, розвиває соціальне підприємництво у своєму місті.

Олександр Мазур (м. Миронівка), студент 2-го курсу факультету аграрного менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування в місті Києві. Неодноразово приймав участь у регіональних екологічних та історичних олімпіадах де займав призові місця. Є членом і одним із засновників місцевої організації “Green Town”. У лютому 2017-го Олександр брав участь у виставці Agro Animal Show. Протягом 2014-го та 2015-го навчався у Великобританії в “Devon School of English”. З 1-го червня 2017-го Олександр буде проходити виробничу практику в Німеччині на одній із ферм-партнерів університету. Крім всього перерахованого, Олександр являється неодноразовим чемпіоном України з панкратіону та джиу-джитсу. Цікавиться розвитком і впровадженням новітніх технологій в аграрний сектор, а також розвитком сел та невеликих міст за рахунок розвитку в них підприємництва, зокрема аграрного бізнесу.

Bayer: наука заради кращого життя

Bayer — це міжнародна компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме — охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. Bayer є соціально відповідальною та етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2016 фінансовому році Група Bayer налічувала близько 115 200 працівників, а обсяг її продажів становив 46,8 млрд євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,6 млрд євро, витрати на дослідження та розробки — 4,7 млрд євро. Вищезазначені показники включають у себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, який було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2015 року). www.bayer.com

Примітка для редакторів:
Фотографії належної для друку якості можна завантажити з нашого сайту www.news.bayer.com
Телевізійні та мультимедійні редактори можуть безкоштовно завантажити або замовити оновлену відеоінформацію про компанію Bayer на сайті www.tv-footage.bayer.com.

Контакти для медіа в Україні:

Тетяна Мозгова, +38044-220-33-00
Email: communication.ukraine@bayer.com

Прогностичні заяви

Цей прес-реліз може містити прогностичні заяви, складені виходячи з існуючих припущень та прогнозів з боку керівництва компанії Bayer. Будь-які відомі або невідомі ризики, невизначеність та інші фактори можуть призвести до істотних розходжень між фактичними результатами майбутніх періодів, фінансовою ситуацією, розвитком або діяльністю компанії та наданими тут оцінками. Ці фактори охоплюють також і дані, що обговорювалися у відкритих звітах компанії Bayer, які можна знайти на її веб-сайті за посиланням www.bayer.com. Компанія не несе жодної відповідальності за оновлення таких прогностичних заяв або узгодження їх з подіями чи обставинами в майбутньому.

Copyright © Bayer AG