30 червня, 2017

Революція у захисті цукрових буряків

convizoУ червні 2017 року компанія «Байєр» та компанія «КВС-Україна» на «Агро Арені Захід» і «Агро Арені Центр», презентували виробникам та широкому загалу інноваційну технологію із захисту цукрових буряків під назвою «Конвізо® Смарт». Дана технологія орієнтована на майбутнє й пропонує новий підхід щодо захисту цукрових буряків від бур’янів протягом вегетаційного періоду.

«Конвізо® Смарт» поєднує у собі гербіцид «Конвізо1®» від «Байєр», який характеризуються широким спектром контролю широколистих і злакових бур'янів, та гібриди цукрових буряків від компанії «КВС», що стійки до нього. Проведені дослідження довели, що гібриди, розроблені звичайними методами селекції від компанії «КВС», повністю толерантні до гербіциду Конвізо®1. У дослідах проводили дослідження з різними нормами, підвищуючи норму чотирикратно і жодної фітотоксичності на культуру не виявили.

«Конвізо® Смарт» - це гнучка і високоефективна технологія. У чому ефективність? У традиційній схемі зазвичай доводиться декілька разів виїжджати на поле та проводити обробку гербіцидами бетанальної групи. З іншого боку, більшість бур’янів належать до тієї самої групи, що й цукрові буряки. Як, наприклад, Лобода біла. Суттєвою проблемою для традиційної системи також залишається контроль перерослих бур’янів, оскільки обмежується фазою сім’ядолі бур’янів. Тому дуже важливо контролювати бур’яни на цукрових буряках на ранньому етапі. Із новою технологією «Конвізо® Смарт» є можливість контролювати по двох-чотирьох справжніх листках бур’янів, а в деяких випадках — і пізніше. Відтак збільшується часовий проміжок застосування препарату. Також, нова технологія передбачає однократне внесення в нормі 1 л/га або два внесення по 0,5 л/га, що одночасно вирішує проблему широкого спектру бур’янів. Діючі речовини гербіциду – форамсульфурон і тієнкарбазон-метил. Перший має сильну контактну дію, а тієнкарбазон-метил має комбіновану дію – як контактну, так і ґрунтову.

Досліди довели, що бур’яни зупиняють зростання вже через два-три дні після застосування гербіциду. Перші симптоми дії препарату на широколистих і злакових бур’янах спостерігаються впродовж тижня, повне знищення відбувається на протязі двох тижнів.

«Більшість фермерів зацікавила нова технологія. Адже вона забезпечує високу ефективність проти складних бур'янів і гнучкість при застосуванні. Агровиробники зможуть більш ефективно використовувати ресурси – економити на використанні техніки і трудових ресурсів. Препарат є безпечним для культури, не викликає фітотоксичності на культурі. Використовуючи систему «Конвізо® Смарт», фермери зможуть застосовувати менші кількості активних речовин з меншою кратністю із більш широким вікном застосування гербіциду. Зникне необхідність щоденного відстеження сім’ядолі бур’янів. Також нівелюється необхідність сумішей, і таким чином зменшується кількість помилок під час приготування розчину», — зазначає маркетинг-менеджер компанії «Байєр» Дмитро Мілко.

Технологія буде доступна на ринку вже в наступному році.

Довідка

Байєр: наука заради кращого життя
Байєр — це міжнародна компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме — охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. Байєр є соціально відповідальною й етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2016 фінансовому році Група компаній Байєр налічувала близько 115 200 працівників, а обсяг продажів становив 46,8 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,6 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки — 4,7 мільярда євро. Вищезазначені показники включають у себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, який було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2015 року). Більш детально: www.bayer.com

Про компанію KWS*

KWS — один зі світових лідерів у галузі насінництва. У 2015–2016 фінансових роках компанія мала філії в 70 країнах із кількістю співробітників 4850 осіб і досягла виручки від реалізації на суму в 1,037 млрд євро при показнику прибутку до сплати відсотків і податків (ЕВІТ) 113 млн євро. Фірма перебуває в сімейній власності й працює як незалежна компанія вже 160 років. Вона спеціалізується на селекції, виведенні та збуті насіння зернових культур, цукрових буряків, злаків, ріпаку та соняшника. KWS застосовує найновіші методи селекції для підвищення урожайності рослин, їхньої стійкості до хвороб, шкідників і стресу від дії абіотичних чинників. У минулому фінансовому році фірма витратила на наукові дослідження та розробки 182 млн євро — 17% від обсягу чистої виручки. Додаткова інформація викладена на сайті www.kws.de. Відвідайте нас у Twitter® за посиланням: https://twitter.com/KWS_Group.
*У ці дані не включено показники спільних підприємств AGRELIANT GENETICS LLC., AGRELIANT GENETICS INC. і KENFENG – KWS SEEDS CO., LTD.


ТОВ «Байєр»:
Відділ комунікацій +380 044 220 33 00
communication.ukraine@bayer.com

Copyright © Bayer AG