29 серпня, 2017

«Байєр» передає власні дані науковій спільноті «Quantified Planet»

Quantified PlanetМонхайм, 24 серпня 2017 року - Компанія «Байєр» та неприбуткова організація «Quantified Planet», підписали угоду про ліцензування та співпрацю, згідно з якою «Байєр» у повному обсязі передасть власні дані про конкретні види рослин, зібрані з більш ніж 70 країн, включаючи їх місце розташування, виникнення та поширення. Тим самим «Байєр» підтримує дослідження у напрямку біологічної різноманітності.

Неприбуткова організація «Quantified Planet» (Швеція) дасть доступ до цих даних науковцям, які здійснюють дослідження з біологічного різноманіття. Сподіваємось, що завдяки новим науковим дослідження покращиться розуміння кліматичних змін та їх наслідків для сталого сільського господарства.

Крім того, компанія «Байєр» та організація «Quantified Planet» спільно розробляють мобільні додатки. За допомогою них люди у містах дізнаються, як зберегти біологічне різноманіття, що відіграє важливу роль у досягненні цілей сталого розвитку ООН. Очікується, що перші додатки будуть запущені вже в 2018 році.

«Біологічне різноманіття – це життя на нашій планеті. Завдяки багатій і різноманітній природі в нас є їжа і основа для багатьох господарських заходів, включаючи сільське господарство,» - розповідає Тобіас Менне, керівник напрямку цифрового землеробства в «Байєр». «Ми дуже раді співпрацювати з організацією «Quantified Planet». Такі дані стануть корисними як для вчених, що проводять дослідження у напрямку біологічного різноманіття, так і для суспільства».

«Ми справді віримо, що потужні цифрові технології, які збирають дані по запиту підприємств та приватних осіб допоможуть змінити спосіб життя на нашій планеті", - заявила Майя Брісволл, виконавчий директор та співзасновник організації «Quantified Planet». За допомогою безкоштовних та відкритих доступних наукових даних ми надихаємо молодь та людей у містах вивчати цілі ООН щодо сталого розвитку сільського господарство. І для нас - це інновація. Разом із нашою глобальною мережею «Future Earth Network» ми плануємо долучати відомих вчених для аналізу даних зібраних компанією «Байєр».

Сьогодні більше половини населення планети мешкає у містах. На фоні технологічного розвитку вкрай важливим є створення зелених зон та громадських майданчиків. І саме ця наукова платформа від організації «Quantified Planet» буде відправною точкою для подібних проектів. Ми повинні разом долучатися до виконання цілей ООН, особливо цілей: №11 (міста та спільноти, що живуть відповідно до принципів сталого розвитку) та №15 (забезпечення життя на землі). Суспільству, уряду, неприбутковим організаціям, таким як «Quantified Planet», та корпораціям необхідно об’єднувати зусилля для досягнення цих цілей.

Шляхом посилення глобального обміну науковими даними та результатами досліджень ми створюємо інноваційні рішення для вирішення глобальних проблем, таких як зростаюче населення світу, зростаючий попит на продукти харчування, харчову та поновлювану сировину, обмеженість орних земель та зміни клімату.

Компанія «Байєр» переконана, що точне землеробство (Digital Farming) не тільки змінює сільське господарство у всьому світі, а робить його більш інтелектуальним, більш ефективним та стабільним. Цифрові технології також можуть поліпшити якість життя людей та захистити навколишнє середовище.

Довідка

Байєр: наука заради кращого життя
Байєр — це міжнародна компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме — охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. Байєр є соціально відповідальною й етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2016 фінансовому році Група компаній Байєр налічувала близько 115 200 працівників, а обсяг продажів становив 46,8 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,6 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки — 4,7 мільярда євро. Вищезазначені показники включають у себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, який було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2015 року). Більш детально: www.bayer.com

Повну версію даного прес-релізу ви можете прочитати за цим посиланням.Copyright © Bayer AG