13 жовтня, 2017

Черговий етап завершення запланованого Bayer придбання Monsanto

Bayer підписує угоду з продажу окремих напрямків бізнесу підрозділу Crop Science компанії BASF за 5,9 млрд євро

bayer-monsanto  • Пакетна угода включає в себе глобальний бізнес з виробництва глюфосинату амонію та низку бізнесів насіння.
  • Дані активи забезпечили сумарний обсяг продажів 1,3 млрд євро у 2016 р.
  • Продаж відбувається в рамках успішного придбання Bayer компанії Monsanto.
  • BASF взяла на себе зобов'язання забезпечити зайнятість всіх штатних співробітників протягом не менше трьох років після закриття угоди.

Леверкузен, 13 жовтня 2017 року – У зв'язку із запланованим придбанням компанії Monsanto, компанія Bayer підписала угоду про продаж компанії BASF низки бізнесів підрозділу Crop Science за 5,9 млрд євро. Активи, що продаються, принесли компанії у 2016 році чистий оборот приблизно в 1,3 млрд євро.

«Ми активно працюємо над вирішенням потенційних регуляторних питань з метою сприяння успішному завершенню транзакції з Monsanto, — коментує Вернер Бауманн, голова Ради директорів компанії Bayer AG. — У той же час ми задоволені, що знайшли в особі BASF потужного покупця для наших підприємств, який обслуговуватиме потреби фермерів і запропонує нашим працівникам довгострокові перспективи». Угода передбачає регуляторні схвалення та спрямована на успішне завершення придбання компанії Monsanto.

Активи, які продаватимуться, включають глобальний бізнес з виробництва глюфосинату амонію та пов'язану з цим технологію LibertyLink™, суттєву частину бізнесу насіння, а також відповідні підрозділи досліджень та розробок. Інші активи, зазначені в угоді, – це глобальний бізнес з виробництва насіння бавовни (за винятком Індії та Південної Африки), північноамериканські та європейські бізнеси рапсу та сої. Окрім цього, угода включає до себе передачу відповідної інтелектуальної власності та промислових об'єктів, а також перехід понад 1800 працівників, переважно в США, Німеччині, Бразилії, Канаді та Бельгії. У рамках угоди BASF зобов'язалася зберігати всі штатні посади з дотриманням умов найму щонайменше три роки після підписання угоди.

«Ми дуже вдячні нашим співробітникам, які протягом багатьох років відігравали ключову роль в успіху цього бізнесу, — зазначив Вернер Бауманн. — У той же час ми усвідомлюємо необхідність усунення дублювань в об’єднаному портфелі продуктів Bayer та Monsanto». Bayer продовжує ретельно працювати з відповідними органами з метою закриття запланованого придбання Monsanto до початку 2018 року.

«Завдяки цій угоді ми використовуємо можливість придбати надзвичайно привабливі активи у ключових культурах та ринках. Ми з нетерпінням чекаємо на зростання цих інноваційних та прибуткових бізнесів та вітаємо у наших лавах досвідчену та віддану своїй справі команду з захисту рослин, насіння та ознак. Цей бізнес є відмінним доповненням портфеля BASF Group», — коментує доктор Курт Бок, голова правління BASF SE.

«Мені дуже приємно, що в особі BASF компанія Bayer отримала покупця, який, як і наша компанія, приділяє велике значення соціальному партнерству та цінує своїх співробітників. Я вітаю той факт, що BASF прагне пропонувати рівні умови працевлаштування для наших колег», — зазначив Олівер Цюльке, голова Керівної робочої ради Bayer.

Bayer продовжуватиме операційну діяльність у зазначених бізнесах до моменту відокремлення. Після закриття запланованого придбання компанії Monsanto, Bayer активно працюватиме у згаданих областях завдяки поточним програмам, продуктам та пропозиціям Monsanto.

Базова вартість придбання у 5,9 млрд. євро виключає у себе вартість будь-якого чистого оборотного капіталу і підлягатиме звичайному коригуванню під час закриття угоди, включаючи вартість будь-яких запасів, переданих BASF. Bayer буде використовувати чистий дохід від оголошеного відчуження для часткового рефінансування запланованого придбання компанії Monsanto. Компанія Bayer надаватиме оновлену інформацію про загальну очікувану синергію від придбання Monsanto після закінчення операції.

Фінансовими консультантами Bayer виступають компанії BofA Merrill Lynch та Credit Suisse, юридичними консультантами — Sullivan & Cromwell, Dentons, Cohen & Grigsby та Redeker, Sellner & Dahs.

Контакти для медіа:
ТОВ «Байєр»
Тетяна Мозгова, телефон +38 (044) 220-33-00
Email: communication.ukraine@bayer.com

Прогностичні заяви

Цей прес-реліз може містити прогностичні заяви, складені виходячи з існуючих припущень та прогнозів з боку керівництва компанії Bayer. Будь-які відомі або невідомі ризики, невизначеність та інші фактори можуть призвести до істотних розходжень між фактичними результатами майбутніх періодів, фінансовою ситуацією, розвитком або діяльністю компанії та наданими тут оцінками. Ці фактори охоплюють також і дані, що обговорювалися у відкритих звітах компанії Bayer, які можна знайти на її веб-сайті за посиланням www.bayer.com. Компанія не несе жодної відповідальності за оновлення таких прогностичних заяв або узгодження їх з подіями чи обставинами в майбутньому.Copyright © Bayer AG