19 жовтня, 2017

Партнерство у заходах Агро-підрозділа компанії Байєр

partnershipШановні потенційні партнери!

Компанія Байєр щорічно організовує понад 70 різноманітних сезонних заходів у конференц- та польовому форматі, де збирає цільову аудиторію з агрономів, директорів та власників господарств. Байєр запрошує вас до взаємної вигідної співпраці під час організації даних заходів, яка дасть можливість гостям заходів отримати більше цікавої їм інформації та взнати про інноваційні підходи та новітні розробки у агросфері.

Якщо ви бажаєте стати партнером в Зимових конференціях та/або семінарах для VIP клієнтів компанії Байєр у 2018 р., то вам слід подати заявку на участь до 01.12.2017 р.

Якщо ви бажаєте стати партнером в Польових заходах компанії Байєр у 2018 р., то вам слід подати заявку на участь до 01.04.2018 р. Якщо ж передбачається участь в польовій частині, то заявка потрібна не пізніше 01.02.2018 р.

Участь в заходах компанії Байєр можлива в трьох різних статусах, які включають в себе три різних набори опцій та можуть змінюватись в залежності від формату заходу та особливостей його організації:

Статус Варіанти наповнення опціями в залежності від виду заходу
Генеральний партнер Друк лого на запрошеннях, у медіа-рекламі, вступне слово/презентація, оголошення про компанію під час заходу, роздатковий матеріал, пакети, точка видачі роздаткового матеріалу (палатка 3*3), рекламний банер, віндер, список учасників/база контактів, учасники від партнера 2-5 чол., коментарі на полі біля культури, інші елементи іміджевого просування компанії.
Партнер Вступне слово/участь у панельній дискусії, точка видачі роздаткового матеріалу (палатка 3*3), рекламний банер, віндер, список учасників/база контактів, учасники від партнера 2-4 чол., коментарі на полі біля культури.
Учасник Точка видачі роздаткового матеріалу (палатка 3*3м), рекламний банер, віндер, список учасників/база контактів, учасники від партнера 2-3 чол., коментарі на полі біля культури.

Заявки з описом вашої компанії надсилайте, будь ласка, на електронну скриньку: agronomika.ua@bayer.comCopyright © Bayer AG