27 жовтня, 2017

CDP публікує нові рейтинги компаній з точки зору охорони клімату та водних ресурсів:

Компанія Bayer підтверджує свою позицію світового лідера з питань охорони клімату та раціонального управління водними ресурсами

CDP -bayer  • Член Правління д-р Клузік: «Ми робимо позитивний внесок в охорону клімату та ефективно утилізуємо воду, що залишилася після виробничого процесу, по всьому ланцюжку створення вартості».
  • Численні інвестори зацікавлені в рейтингах CDP.

Леверкузен, 24 жовтня 2017 року – Відома рейтингова організація CDP в черговий раз визнала компанію Bayer однією з провідних міжнародних корпорацій з питань охорони клімату та раціонального управління водними ресурсами. У своєму порівняльному дослідженні більш ніж 1.000 офіційно зареєстрованих компаній CDP зосередилася на їх стратегічному підході до проблем зміни клімату та найбільш цінного природного ресурсу – води.

Компанія Bayer була визнана лідером як з точки зору охорони клімату, так і раціонального управління водними ресурсами. Таким чином, компанія підтвердила свої найвищі рейтинги за попередні роки в обох категоріях. CDP збирає та оцінює найповнішу в світі загальнодоступну базу даних компаній щодо охорони клімату та водних ресурсів.

«Ми задоволені, що CDP в черговий раз визнала наш високий рейтинг», - зазначив д-р Гартмут Клузік (Dr. Hartmut Klusik), член Правління компанії Bayer AG, відповідальний за кадрову політику, технології та сталий розвиток. «Клімат і водні ресурси – це два ключових напрямки сталого корпоративного управління. Ми прагнемо зробити позитивний внесок в охорону клімату та подолання наслідків зміни клімату, включаючи дефіцит водних ресурсів. Тому ми приділяємо величезну увагу ефективному використанню та захисту водних ресурсів у нашому власному виробництві та сприяємо збереженню цього ресурсу по всьому ланцюжку створення вартості – наприклад, шляхом впровадження наших інноваційних рішень для сільського господарства».

Некомерційна організація CDP повідомляє, що за своїми рейтингами з точки зору охорони клімату та водних ресурсів за 2017 рік вона оцінила дані компаній за дорученням 827 інституційних інвесторів, що представляють значні активи фонду понад 100 трильйонів доларів США. За словами організації CDP, інвестори використовують цю інформацію для прийняття рішень щодо інвестування.

Bayer: наука заради кращого життя

Bayer — це міжнародна компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме — охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. В той же час компанія прагне створювати цінності шляхом інновацій, зростання та високої прибутковості. Bayer є соціально відповідальною й етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2016 фінансовому році Група компаній Bayer налічувала близько 115 200 працівників, а обсяг продажів становив 46,8 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,6 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки — 4,7 мільярда євро. Вищезазначені показники включають у себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, який було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2015 року). Більш детально: www.bayer.com

Детальна інформація на сайті www.cdp.net

Контакти для медіа:
ТОВ «Байєр»
Тетяна Мозгова, телефон +38 (044) 220-33-00
Email: tetiana.mozgova@bayer.com

Прогностичні заяви

Цей прес-реліз може містити прогностичні заяви, складені виходячи з існуючих припущень та прогнозів з боку керівництва компанії Bayer. Будь-які відомі або невідомі ризики, невизначеність та інші фактори можуть призвести до істотних розходжень між фактичними результатами майбутніх періодів, фінансовою ситуацією, розвитком або діяльністю компанії та наданими тут оцінками. Ці фактори охоплюють також і дані, що обговорювалися у відкритих звітах компанії Bayer, які можна знайти на її веб-сайті за посиланням www.bayer.com. Компанія не несе жодної відповідальності за оновлення таких прогностичних заяв або узгодження їх з подіями чи обставинами в майбутньому.Copyright © Bayer AG