30 жовтня, 2017

Каталог засобів захисту рослин та насіння - 2018

Представляємо вашій увазі Каталог продукції на 2018 рік від Байєр Україна!
catalogue-2018У сезоні 2018 року Агро-підрозділ компанії Байєр пропонуємо вам сімдесят чотири засобу захисту рослин, серед яких двадцять гербіцидів, десять інсектицидів, двадцять шість фунгіцидів, п'ятнадцять протруйників, два прилипача та регулятор росту.

Продовжуючи впровадження на український ринок європейської програми селекції озимого та ярого ріпаку, в 2018 року до продажу буде запропоновано 3 гібриди ярого та 9 гібридів озимого ріпаку.

В нашому портфоліо з'явилися такі нові продукти як: системний гербіцид Конвізо® 1 для контролю широкого спектру бур’янів, біологічний бакто-фунгіцид широкого спектру дії Серенада®, контактно-системний інсектицид – нематоцид для захисту сходів кукурудзи Пончо® Вотіво та інсектицидний протруйник для кукурудзи Сонідо®.  

Ви можете ознайомитися з повним описом наших продуктів в режимі онлайн - Розділ Продукти та Розділ Насіння. В Розділі Продукти ви також маєте можливість знайти потрібний вам продукт через вибір певної сільськогосподарської культури.

Якщо ви бажаєте завантажити PDF-версію нашого Каталогу прямо зараз - просто натисніть це посилання. PDF-версія нашого каталогу містить опис усіх засобів захисту рослин та гібридів рапсу на 2018 р., систему захисту культур по стадіям росту та контакти регіональних представників. Навігація у PDF-версії каталогу відтепер стала зручнішою: при натисканні на назву продукту в змісті автоматично відкривається сторінка з його описом.Copyright © Bayer AG