15 листопада, 2017

Знайомтеся – WEEDSCOUT

Новий мобільний додаток від Bayer Digital Farming!
weedscoutВиявлення бур'янів є першим і найважливішим кроком у боротьбі з ними. У традиційних методах ідентифікація бур’янів на полі виконується вручну, порівнюючи їх з зображеннями у визначнику. WEEDSCOUT автоматизує цей процес і заощаджує Ваш час. Даний інструмент був створений в рамках проекту Bayer Digital Farming.

WEEDSCOUT – мобільний додаток для автоматичного розпізнавання бур'янів у полі.

Для того щоб ідентифікувати бур’ян вам лише потрібно сфотографувати його і відправити фото через додаток. Як тільки ви надсилаєте зроблене фото, його починає аналізувати наш алгоритм. Він порівнює фото з тисячами відомих фотографій і показує вам бур'яни з найвищим рівнем збігу.

Якщо під час роботи з додатком у вас немає доступу до мобільного Інтернету або WiFi, ви маєте можливість зробити фото бур’яна, а відправити його на аналіз коли з’явиться доступ до Інтернету.

WEEDSCOUT постійно розвивається. Ми використовуємо зображення зі спільноти для вдосконалення алгоритму. Це означає, що ми прагнемо визнати більшу кількість різноманітних бур'янів на різних етапах їх росту, а також оптимізувати показники розпізнавання.

WEEDSCOUT доступний для пристроїв працюючих на Android та iOS*. Мобільний додаток можна знайти на Play Маркет чи App Store лише набравши слово weedscout.

Для того, щоб встановити додаток вже зараз, Ви можете просканувати потрібний вам QR-код смартфоном / планшетом або ви можете натиснути на потрібний вам банер, якщо ви зараз відкрили наш сайт через смартфон / планшет.

Google Play App Store
GooglePlayweedscout AppStoreweedscout
GooglePlayButton AppStorebutton
Необхідна версія Android - 4.4 або більш пізня. Необхідна версія iOS - 8.1 або пізніша.

Copyright © Bayer AG