30 листопада, 2017

Система знижок для Ключових клієнтів компанії

Програми «Агро-Лідер» та «Лояльний споживач» у 2018 р.
Loyal-customer-newsШановні Партнери!

Компанія Байєр (надалі - Товариство) рада повідомити, що Агро-підрозділ Товариства продовжує Програму «Агро-Лідер» в 2018 і запрошує скористатися її перевагами. Нагадуємо, що ця Програма передбачає надання спеціальних цінових пропозицій для Ключових клієнтів, які придбають (відвантажать) у 2018 році товари Товариства загальною сумою не менше 4,5 млн. дол. США в контрактних цінах.

Також у 2018 році продовжує свою дію Програма «Лояльний споживач», яка передбачає спеціальну систему знижок для Ключових клієнтів компанії при закупці продукції через офіційну дистриб’юторську мережу на основі результатів закупівлі продуктів Товариства у 2017 році. В цій Програмі беруть участь кінцеві споживачі, які спожили за останні два роки продуктів Товариства на суму не менше 1 млн. дол. США на рік, а загальне споживання ЗЗР в рік становить не менше 5 млн. дол. США

Повідомляємо, що Товариство має на меті модифікувати Програму на 2019 рік, тому матриця знижок на 2019 рік на основі закупівлі в 2018 році не передбачається. Слідкуйте за новинами на нашому веб-сайті для отримання інформації щодо нової програми для Ключових Клієнтів на 2019 рік.

Звертаємо вашу увагу на те, що Програми «Агро-Лідер 2018» і «Лояльний споживач» є альтернативними і клієнт може скористатися умовами лише однієї з програм для того чи іншого відвантаження.  

Для більш детального ознайомлення з умовами цих програм, будь ласка, зв’яжіться з Відділом по роботі з Ключовими клієнтами за номером: 044 220-33-00

Copyright © Bayer AG