26 січня, 2018

Компанія Bayer відкриває нову теплицю для дослідження інсектицидів

Компанія інвестувала близько 45 мільйонів євро в будівництво теплиці площею приблизно 11 000 м2 на науково-дослідницькій ділянці в Монгаймі
greenhouse
  • Компанія прагне зміцнити свою лідируючу позицію на ринку інсектицидів
  • Інвестиції в будівництво нового комплексу складають близько 45 мільйонів євро
  • Дільниця покращує можливості розробки нових селективних інсектицидів
  • Площа теплиці становить 11 000 м2, не враховуючи лабораторій та офісів
  • Теплиця забезпечує робочими місцями 60 працівників

Монгайм, 8 січня 2018 року – Компанія Bayer прагне зміцнити свою лідируючу позицію на глобальному ринку засобів для контролю шкідників. З цією метою компанія інвестувала близько 45 мільйонів євро в будівництво теплиці площею приблизно 11 000 м2 на науково-дослідницькій ділянці в Монгаймі, на якій також будуть функціонувати лабораторія та офісні приміщення для дослідження інсектицидів.

«Нове приміщення допоможе нам подолати одну з основних проблем нашого часу: забезпечення постачання продуктів харчування по всьому світу, - зазначив д-р Дірк Бакхаус (Dr. Dirk Backhaus), керівник відділу постачання продуктів харчування та член Виконавчого Комітету підрозділу Crop Science компанії Bayer, під час святкового відкриття 8 січня, в якому взяли участь 50 запрошених гостей та близько 150 співробітників. - Цю теплицю можна було б збудувати в будь-якій країні світу. Але Німеччина має значні переваги з точки зору її розташування: різноманітне стале сільське господарство, високий рівень освіти та передова наукова база, а також вигідне розташування у динамічному європейському середовищі», - підсумував д-р. Бакхаус. Отже, ці інвестиції також свідчать про виконання зобов’язань компанії Bayer щодо інноваційного потенціалу Європи, Німеччини та, зокрема, дослідницького центру в Монгаймі в Північній Рейн-Вестфалії.

Будівництво нової теплиці – це найбільший єдиний проект компанії Bayer у Монгаймі, що впроваджується в рамках інвестиційної програми, яка за останні шість років склала близько 170 мільйонів євро. Крім нових інвестицій, ключові елементи стратегії зростання підрозділу Crop Science передбачають модернізацію та цільове розширення існуючої науково-дослідницької інфраструктури.

У своєму зверненні д-р. Бакхаус підкреслив необхідність громадської підтримки промислових досліджень. «Ми живемо в епоху, коли популізм і політична поляризація ставлять під загрозу сприйняття досягнень сучасної науки, - підкреслив д-р Бакхаус, посилаючись на нещодавні кампанії, спрямовані на емоційний вплив на аудиторію, наприклад, кампанію проти важливих класів інсектицидних речовин, таких як неонікотіноїди, дебати навколо повторної реєстрації гліфосату та реакцію засобів масової інформації на повідомлення про зниження популяції комах у деяких регіонах Німеччини. - Комахи мають величезне значення для компанії Bayer, оскільки вони відіграють важливу роль як запилювачі багатьох сільськогосподарських культур. Наше завдання полягає в залученні громадськості до відкритого та прозорого діалогу щодо інноваційних рішень, які ми розробляємо в компанії Bayer, щоб поліпшити якість життя людей і, таким чином, подолати розрив між виробниками та споживачами».

Передові дослідження нададуть компанії Bayer нові можливості для розробки селективних інсектицидів. Фермери в усьому світі все частіше стикаються з новими інвазивними шкідниками та стійкістю шкідників до наявних зараз інсектицидів. Крім того, більш жорсткі правила призводять до більш складного процесу реєстрації нових інсектицидних речовин. Ключовим фактором успішних інноваційних розробок для захисту рослин, зокрема інсектицидів, є найсучасніші дослідження з використання передових технологічних можливостей. «Нова теплиця покращить наші можливості розробки нових селективних інсектицидів, - зазначив д-р Маркус Доллінгер (Dr. Markus Dollinger), керівник відділу досліджень інсектицидів компанії Bayer. - Ми впевнені, що інноваційні продукти на основі активних інгредієнтів, що будуть розроблятися в цій теплиці, задовольнять нагальні потреби наших клієнтів та зроблять внесок у розвиток сталого сільського господарства». Крім теплиці, для дослідження інсектицидів буде також споруджена допоміжна будівля з площею для розміщення лабораторій 1 200 м2 та офісів 870 м2.

Теплиця забезпечить робочими місцями 60 працівників та створить оптимальні умови для культивування та випробування понад 30 різних сільськогосподарських культур, а в окремих випадках більше 40 (дослідження екзотичних шкідників та корисних організмів). Робота з цими організмами, а також з трансгенними рослинами та новими сортами рослин буде проводитися із дотриманням найвищих стандартів біобезпеки та гігієни. Теплиця складається із 133 відсіків, у яких можна буде окремо створити різні кліматичні умови, включаючи температуру, вологість, час світлового дня, коливання температур та фільтрацію повітря. Це дозволить проводити експерименти в реальних умовах, подібних до тих, що зустрічаються в природі. Можна буде проводити паралельні дослідження на місцевих і екзотичних культурах, використовуючи активні інгредієнти, які наразі знаходяться на стадії розробки, та альтернативні технології, такі як біологічний захист сільськогосподарських культур, селекція рослин та комбіновані стратегії взаємної користі та сумісності.

Bayer - це міжнародна компанія з експертизою в області природних наук: охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. Разом із тим Група створює цінність за рахунок впровадження інновацій, економічного зростання та високої прибутковості. Bayer дотримується принципів сталого розвитку та виступає в якості соціально та етично відповідальної компанії. У 2016 фінансовому році Група налічувала близько 99 600 працівників, а обсяг продажів становив 34,9 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,2 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки — 4,4 мільярда євро. Більш детально: www.bayer.com

Для редакторів
Якісні фотографії можна завантажити: www.news.bayer.com.

Контакти для преси:
Тетяна Мозгова, +38044-220-33-00
Email: communication.ukraine@bayer.com

Прогностичні заяви
Цей прес-реліз може містити прогностичні заяви, складені виходячи з існуючих припущень та прогнозів з боку керівництва компанії Bayer. Будь-які відомі або невідомі ризики, невизначеність та інші фактори можуть призвести до істотних розходжень між фактичними результатами майбутніх періодів, фінансовою ситуацією, розвитком або діяльністю компанії та наданими тут оцінками. Ці фактори охоплюють також і дані, що обговорювалися у відкритих звітах компанії Bayer, які можна знайти на її веб-сайті за посиланням www.bayer.com. Компанія не несе жодної відповідальності за оновлення таких прогностичних заяв або узгодження їх з подіями чи обставинами в майбутньому.

Більше інформації www.bayer.com

Copyright © Bayer AG