9 лютого, 2018

Франк Хатке відповідатиме за підрозділ Crop Science в Україні

Hatke

Київ, 1 лютого 2017 року - Ів Піке, який очолював Аграрний підрозділ компанії Байєр в Україні протягом минулого року, наразі закінчив свій локальний контракт і продовжить свою роботу в компанії Байєр в іншій країні. З 1 лютого 2018 року Франк Хатке відповідатиме за підрозділ Crop Science в Україні, додатково до своїх обов’язків в ролі керівника регіонального маркетингу в країнах Центральної та Східної Європи.

«Я дуже радий стати частиною такої професійної команди «Байєр» в Україні і очолити підрозділ Crop Science. Ми і в подальшому будемо приділяти увагу формуванню сучасного сільського господарства в Україні, підтримуючи його стійкими і інноваційними рішеннями», - прокоментував Франк Хатке.

Франк Хатке закінчив університет Мартіна Лютера в Галле/Віттенберзі за спеціальністю агроном у 1987 році.

Після отримання диплому Франк розпочав свою кар’єру в місцевій раді Хейлігенштадта як керівник із захисту рослин. Із 1989 по 1990 роки Ф. Хатке працював керівником агрономічного відділу на великій фермі у Східній Німеччині.

У 1990 році Франк розпочав свою кар'єру в компанії Bayer AG на посаді торговельного представника. Протягом наступних декількох років він займав різні посади у відділі продажу. А у серпні 1997 року – був призначений начальником відділу продажу в Східному регіоні.

У 1998 році пан Франк обійняв посаду регіонального координатора країн Північної Європи в штаб-квартирі в Монхаймі. Через чотири роки, у 2002 році, його перевели на посаду керівника відділу продажу в новоствореному підрозділі Crop Science у Німеччині.

У вересні 2015 року Франк був переведений у французьке представництво компанії Bayer в Ліоні, де він працював керівником портфельного управління фруктів та овочів і комерційним менеджером протягом року.

У грудні 2016 року пана Франка призначили керівником регіонального маркетингу в країнах Центральної та Східної Європи і він переїхав до Польщі.

Із лютого 2018 року Франк Хатке, на додачу до основних обов'язків, очолює підрозділ Crop Science в Україні.

Bayer – це міжнародна компанія, яка проводить експертизу в сфері природничих наук: охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. Водночас компанія створює цінність завдяки впровадженню інновацій, економічному зростанню та високій прибутковості. «Байєр» дотримується принципів сталого розвитку й позиціонує себе як соціально та етично відповідальна компанія. У 2016 фінансовому році група компаній «Байєр» налічувала близько 99 600 працівників, а обсяг продажів становив 34,9 млрд. євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,2 млрд. євро, витрати на дослідження та розробки – 4,4 млрд. євро. Детальніше: www.bayer.com.

Контакти для медіа:
Тетяна Мозгова, +38044 220-33-00

Email: communication.ukraine@bayer.com

Copyright © Bayer AG