7 березня, 2018

Bayer веде ексклюзивні переговори з компанією BASF про продаж бізнесу «Овочеве насіння»

vegetable-seedsЛеверкузен, 7 березня, 2018 - Bayer веде ексклюзивні переговори з компанією BASF про продаж підрозділу «Овочеве насіння». Компанія Bayer впевнена, що саме завдяки цим та послідуючим заходам їй вдасться розвіяти всі сумніви з боку Європейської комісії.

13 жовтня 2017 року Bayer вже погодився продати окремі напрямки бізнесу підрозділу Crop Science компанії BASF за 5,9 млрд євро. Перший пакет включає глобальний бізнес з виробництва глюфосинату амонію та пов'язану з цим технологію толерантності до гербіцидів - LibertyLink™, суттєву частину бізнесу насіння, а також відповідні підрозділи досліджень та розробок. Інші активи, зазначені в угоді, – це глобальний бізнес з виробництва насіння бавовни (за винятком Індії та Південної Африки), північноамериканські та європейські бізнеси насіння рапсу та сої.

Продаж буде залежати від отримання необхідних нормативно-правових схвалень від регуляторних органів та закриття транзакції з Monsanto. Єврокомісія продовжила термін розгляду поглинання до 5 квітня. Bayer активно працює над вирішенням потенційних питань з боку регуляторних органів, з метою сприяння успішному завершенню транзакції у другому кварталі 2018 року.

Bayer – це міжнародна компанія, яка проводить експертизу в сфері природничих наук: охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. Водночас компанія створює цінність завдяки впровадженню інновацій, економічному зростанню та високій прибутковості. «Байєр» дотримується принципів сталого розвитку й позиціонує себе як соціально та етично відповідальна компанія. У 2016 фінансовому році група компаній «Байєр» налічувала близько 99 600 працівників, а обсяг продажів становив 34,9 млрд. євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,2 млрд. євро, витрати на дослідження та розробки – 4,4 млрд. євро. Детальніше: www.bayer.com.

Контакти для медіа:
Тетяна Мозгова, +38044 220-33-00
Email: communication.ukraine@bayer.com

Прогностичні заяви
Цей прес-реліз може містити прогностичні заяви, складені виходячи з існуючих припущень та прогнозів з боку керівництва компанії Bayer. Будь-які відомі або невідомі ризики, невизначеність та інші фактори можуть призвести до істотних розходжень між фактичними результатами майбутніх періодів, фінансовою ситуацією, розвитком або діяльністю компанії та наданими тут оцінками. Ці фактори охоплюють також і дані, що обговорювалися у відкритих звітах компанії Bayer, які можна знайти на її веб-сайті за посиланням www.bayer.com. Компанія не несе жодної відповідальності за оновлення таких прогностичних заяв або узгодження їх з подіями чи обставинами в майбутньому.


Copyright © Bayer AG