12 березня, 2018

Програма 1% Вексель Байєр подовжена в 2018 році!

vekselМи в Байєр розуміємо потребу наших клієнтів в обіговому капіталі для якісної посівної, а тому продовжили нашу партнерську програму з Райффайзен Банком Аваль по 1% Векселю на 2018 рік. В 2017 році перевагами 1% Векселя скористалося більше 200 компаній, і це є для нас гарним знаком того, що програма працює і потрібна нашим клієнтам.

Згідно з програмою ми пропонуємо спеціальні умови авалювання від Райффайзен Банку Аваль на придбання продукції Байєр – 1% від суми векселю. Всі валютні ризики Байєр бере на себе, а отже наші клієнти отримують якісні засоби захисту рослин з відстрочкою платежу до 9 місяців і можуть не хвилюватися про валютні коливання.

Скористайтеся перевагами 1% Векселю Байєр в 2018 році:

  1. Захист агровиробника від валютних ризиків.
  2. Вартість фінансування - 1% від суми векселю. Затрати на авалювання векселя у Райффайзен Банку Аваль є одноразовими та виникають тільки в момент оформлення. І далі жодних витрат.
  3. Термін фінансування – до 9 місяців.
  4. Швидке ухвалення рішення та підтримка клієнта на всіх етапах користування векселем.

Як скористатися. Фінансування в 4 кроки:

  1. Звернутись за номером інформаційного центру для бізнес-клієнтів Райффайзен Банку Аваль 0-800-50-50-45 та зробити заявку на авалювання.
  2. Домовитись з дистриб’ютором про розрахунок векселем.
  3. Придбати продукцію Байєр на особливих умовах та розрахуватися авальованим векселем.
  4. Погасити вексель в обумовлені в ньому строки.*

Більш детальну інформацію ви можете знайти завантажив цю брошуру.

*Відповідно до умов програми партнерства між ТОВ «БАЙЄР» і Райффайзен Банк Аваль «Вексель 1%» щодо пільгового фінансування сільськогосподарських виробників (далі – Програма), у випадку необхідності повернення продукції ТОВ «БАЙЄР», векселедавець має повідомити про це Банк та здійснити повернення векселя або анулювання пільгової ставки авалювання.
З метою сприяння прозорому функціонуванні Програми, ТОВ «БАЙЄР» буде інформувати своїх дистриб’юторів про векселі, випущені в рамках Програми. ТОВ «БАЙЄР» застосовує певні механізми перевірки правомірності надання пільгової ставки авалювання векселів. У випадку виявлення порушення умов Програми векселедавцем, а саме повернення/заміну товару який придбано за пільговими умовами без повернення векселя або без анулювання пільгової ставки, ми будемо вимушені виключити клієнта з Програми в майбутньому без права відновлення.

Copyright © Bayer AG