21 березня, 2018

ЄС схвалив угоду Bayer і Monsanto на $ 66 млрд з рядом умов

bayer-monsanto


Леверкузен, 21 березня, 2018 - європейська комісія в середу умовно схвалила запропоноване компанією Bayer придбання компанії Monsanto. «Отримання схвалення Європейської комісії є великим успіхом і важливою подією», - сказав генеральний директор компанії Bayer Вернер Бауман. «Разом з Monsanto ми хочемо допомогти аграріям в усьому світі вирощувати більше поживної продукції завдяки стійкому підходу,від чого виграє споживач і навколишнє середовище». Наразі Bayer вже отримав більше половини схвалень на угоду від регулюючих органів серед 30 країн, у тому числі в Бразилії та Китаї.

Умови охоплюють зокрема продаж певних підприємств Bayer, включаючи глобальний бізнес насіння сільськогосподарських культур: таких як ріпак (канола), бавовна і соя (з невеликими винятками щодо обмежень в регіоні Азії), науково-дослідну платформу для гібридної пшениці, глобальний бізнес насіння овочів, глобальний бізнес глюфосинату амонію, а також деякі гербіциди на основіі гліфосату в Європі, в основному для промислового використання. Крім того, глобальний бізнес з нематоцидом NemaStrike компанії Monsanto повинен бути проданий також. Умови угоди також передбачають передачу трьох дослідницьких проектів Bayer в області неселективних гербіцидів і ліцензії на аграрне цифрове портфоліо Bayer. BASF є визначеним покупцем цих активів.

Угода залишається предметом звичайного процесу узгодження, включаючи отримання необхідних нормативних схвалень. Bayer і Monsanto тісно співпрацюють з владою - в тому числі Міністерством юстиції в Сполучених Штатах - з метою закриття угоди в другому кварталі 2018 року.

Bayer – це міжнародна компанія, яка проводить експертизу в сфері природничих наук: охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. Водночас компанія створює цінність завдяки впровадженню інновацій, економічному зростанню та високій прибутковості. «Байєр» дотримується принципів сталого розвитку й позиціонує себе як соціально та етично відповідальна компанія. У 2017 фінансовому році група компаній «Байєр» налічувала близько 99 800 працівників, а обсяг продажів становив 35 млрд. євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,4 млрд. євро, витрати на дослідження та розробки – 4,5 млрд. євро. Детальніше: www.bayer.com.

Контакти для медіа:
Тетяна Мозгова, +38044 220-33-00
Email: communication.ukraine@bayer.com

Прогностичні заяви
Цей прес-реліз може містити прогностичні заяви, складені виходячи з існуючих припущень та прогнозів з боку керівництва компанії Bayer. Будь-які відомі або невідомі ризики, невизначеність та інші фактори можуть призвести до істотних розходжень між фактичними результатами майбутніх періодів, фінансовою ситуацією, розвитком або діяльністю компанії та наданими тут оцінками. Ці фактори охоплюють також і дані, що обговорювалися у відкритих звітах компанії Bayer, які можна знайти на її веб-сайті за посиланням www.bayer.com. Компанія не несе жодної відповідальності за оновлення таких прогностичних заяв або узгодження їх з подіями чи обставинами в майбутньому.


Copyright © Bayer AG