21 березня, 2018

Компанії Bayer та Ginkgo Bioworks представили спільне підприємство Joyn Bio та організували виробничі дільниці в Бостоні та Західному Сакраменто

Joyn Bio


Основні зусилля наукової діяльності підприємства Joyn Bio спрямовані на фіксацію азоту для підвищення стабільності у сільському господарстві / Дослідники широко вивчають використання корисних мікроорганізмів рослинами, щоб створити рішення нового покоління для вирішення найважливіших проблем сільського господарства / Керівником призначений д-р Майк Мьюіл (Dr. Mike Miille).

Леверкузен / Бостон, Массачусетс, 20 березня, 2018 - Сьогодні компанії Bayer та Ginkgo Bioworks оголосили офіційну назву свого спільного підприємства Joyn Bio («Джойн Біо»). Компанії Bayer та Ginkgo заснували Joyn Bio у вересні 2017 року та з того часу організували дослідницьку діяльність у Бостоні, Массачусетс, та відкрили додаткові виробничі дільниці у Західному Сакраменто, Каліфорнія. Підприємство Joyn Bio було засновано з метою впровадження передових технологій синтетичної біології в сільське господарство для підтримки зусиль галузі, спрямованих на досягнення стабільності, починаючи зі зменшення впливу азотних добрив на навколишнє середовище.

Мікробіома рослин, яка існує на коренях та у ґрунті, є життєво важливою для глобальної практики ведення сільського господарства, оскільки вона забезпечує поживні речовини для рослин, захищає їх від шкідників та допомагає їм вижити у складних умовах навколишнього середовища. Основні зусилля наукової діяльності підприємства Joyn Bio у цій області спрямовані на покращення здатності мікробіоми забезпечувати зернові культури азотом згідно з їх потребами, що означає великі переваги для сталого сільського господарства за рахунок зменшення потреби в додаткових хімічних добривах.

«Азотні добрива – це ключовий компонент у сучасному сільському господарстві, але вони є дорогими, завдають шкоди довкіллю та вимагають точного дозування. Ми прагнемо впроваджувати інновації в сільськогосподарську промисловість, що забезпечує виробникам розумніший та більш сталий спосіб вирощування нашої продукції»,- зазначив Йонас Керс (Johan Kers), керівник досліджень фіксації азоту, Joyn Bio. «Я в захваті від того, що став першим співробітником Joyn Bio та допомагаю своїй команді створювати рішення, які принесуть користь виробникам та нашому довкіллю».

Хоча фіксація азоту є першою сферою досліджень підприємства Joyn Bio, компанія також вивчає інші проривні можливості застосування синтетичної біології в галузі сільського господарства.

Назва Joyn Bio означає партнерство двох компаній-засновників, а також природний симбіоз між рослинами та мікроорганізмами, що є основою місії підприємства. Крім початкових інвестицій з боку компаній Bayer, Ginkgo та Viking Global Investors LP у сумі 100 млн. доларів, компанія Ginkgo надає доступ до своєї технології біодизайну, лабораторії та офісів, а також оснащує нову виробничу дільницю спеціально для Joyn Bio. Компанія Bayer надає ексклюзивний доступ до власного архіву штамів мікроорганізмів та необхідної інтелектуальної розробки для нанесення мікроорганізмів на насіння для застосування в сільському господарстві.

«Ми в захваті від участі в медико-біологічній спільноті завдяки підприємству Joyn Bio. Коли ми затвердимо наукові програми компанії, наші партнери забезпечать нас найсучаснішою інфраструктурою та доступом до яскравих інновацій в області біотехнології Бостонського регіону та досвіду в галузі сільського господарства в мажех підрозділу Crop Science компанії Bayer та їх глобальної мережі клієнтів, що працюють в галузі сільського господарства», зазначив д-р Майк Мьюіл, керівник Joyn Bio. «Розширюючи рамки нашої місії, ми з нетерпінням чекаємо об’єднання найяскравіших вчених в області синтетичній біології та сільськогосподарських технологій по мірі зростання нашої компанії».

Команда Joyn Bio наразі характеризує велику бібліотеку Bayer, що складається більш ніж з 100.000 патентованих штамів мікроорганізмів, з використанням високопродуктивних аналітичних потужностей підприємства Ginkgo. Безпрецедентний масштаб біологічних даних, створений за допомогою складних аналітичних інструментів, дозволить Joyn Bio виявити штами та характеристики, необхідні для подальшої розробки бактерій, що фіксують азот, для застосування у сталому сільському господарстві.

Joyn Bio – це п’ята інвестиція Leaps by Bayer, підрозділу компанії Bayer, що вкладає кошти в рішення деяких найскладніших проблем сьогодення. Попередні інвестиції Leaps включали компанію Casebia (CRISPR/Cas-технологія) та BlueRock (технологія індукованих поліпотентних стовбурових клітин).

Нещодавно підприємство Joyn Bio уклало угоду про доступ до приблизно 20.000 кв. футів лабораторних та офісних приміщень на об’єкті Ginkgo Boston Seaport для розміщення близько 30 співробітників та створення головного офісу компанії. Додаткова дослідницька діяльність проводиться на виробничій дільниці у Західному Сакраменто, глобальному науково-дослідницькому об’єкті Bayer для розробки рішень на основі мікроорганізмів для сільського господарства на території у 160.000 кв. футів, за участю більш ніж 200 дослідників, сучасних експериментальних установок та теплиць. Виробнича дільниця Joyn Bio у Західному Сакраменто спочатку буде розташована в нещодавно відкритому науково-дослідницькому центрі CoLaborator, який являє собою новітню біотехнологічну лабораторію Bayer, створену для розміщення та заохочення інноваційних підприємств для трансформації сучасного сільського господарства.

На сьогодні компанія Joyn Bio включає 10 співробітників, розподілених на два об’єкти, та активно набирає співробітників на наукові посади, пов’язані з синтетичною біологією, взаємодією рослин та мікроорганізмів та екосистемами ґрунту. Joyn Bio буде мати власну наукову керівну та управлінську команду, яка дозволить компанії працювати як незалежна та стабільна організація. Більше інформації на сайті www.joynbio.com.

Про компанію Joyn Bio
Joyn Bio – це спільне підприємство, засноване компаніями Bayer та Ginkgo Bioworks, що розробляє пробіотики для рослин, щоб надати виробникам рішення нового покоління для вирішення найскладніших проблем. Основні зусилля наукової діяльності підприємства Joyn Bio будуть спрямовані на створення мікроорганізмів, які забезпечать зернові культури азотом згідно з їх потребами, що зменшить потребу сільського господарства в додаткових хімічних добривах та послабить вплив на навколишнє середовище. Компанія Joyn Bio об'єднує спеціалістів в області мікробіології, синтетичної біології, вчених-агрономів та екологів у головному офісі в Бостоні, Массачусетс, та на науково-дослідницькій виробничій дільниці у Західному Сакраменто, Каліфорнія. Більше інформації на сайті www.joynbio.com.

Про компанію Ginkgo Bioworks
Компанія Ginkgo Bioworks з головним офісом у Бостоні використовує найсучасніші технології на планеті – в області біології – для вирощування продуктів замість їх виготовлення. Технологічна платформа компанії дозволяє постачати біотехнології на споживчі ринки, що дозволяє парфумерним, косметичним, дієтичним та харчовим компаніям виготовляти кращу продукцію. Більше інформації на сайті www.ginkgobioworks.com.

Bayer – це міжнародна компанія, яка проводить експертизу в сфері природничих наук: охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. Водночас компанія створює цінність завдяки впровадженню інновацій, економічному зростанню та високій прибутковості. «Байєр» дотримується принципів сталого розвитку й позиціонує себе як соціально та етично відповідальна компанія. У 2017 фінансовому році група компаній «Байєр» налічувала близько 99 800 працівників, а обсяг продажів становив 35 млрд. євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,4 млрд. євро, витрати на дослідження та розробки – 4,5 млрд. євро. Детальніше: www.bayer.com.

Контакти для медіа:
Тетяна Мозгова, +38044 220-33-00
Email: communication.ukraine@bayer.com

Прогностичні заяви
Цей прес-реліз може містити прогностичні заяви, складені виходячи з існуючих припущень та прогнозів з боку керівництва компанії Bayer. Будь-які відомі або невідомі ризики, невизначеність та інші фактори можуть призвести до істотних розходжень між фактичними результатами майбутніх періодів, фінансовою ситуацією, розвитком або діяльністю компанії та наданими тут оцінками. Ці фактори охоплюють також і дані, що обговорювалися у відкритих звітах компанії Bayer, які можна знайти на її веб-сайті за посиланням www.bayer.com. Компанія не несе жодної відповідальності за оновлення таких прогностичних заяв або узгодження їх з подіями чи обставинами в майбутньому.


Copyright © Bayer AG