3 квітня, 2018

Представляємо вашій увазі новий мобільний додаток «Асистент агронома»

agro-assistantВсі засоби захисту рослин, довідник по найбільш поширеним бур'янам та комахам України, понад 900 фотографій, зручний і швидкий пошук - все це тепер у вас під рукою, в одному додатку та без доступу в Інтернет.

Ми раді представити наш новий мобільний додаток - «Байєр: Асистент агронома»! Цей додаток об'єднав в собі наші попередні додатки «Каталог засобів захисту рослин» та «Довідник бур'янів України». Також з'явився ще розділ по комахам.*
Звертаємо особливу увагу користувачів на те, що ці два попередніх мобільних додатка будуть видалені з магазинів.

«Байєр: Асистент агронома» розроблено таким, щоб ви змогли знайти необхідну вам інформацію будь-яким зручним вам способом.
З головної сторінки програми ви можете відразу перейти до пошуку по шкідникам (використовуючи українські чи латинські назви), по препаратам і по культурах, на які у нас зареєстровані препарати.
Просто почніть набирати слово, натискайте на лупу і вибирайте необхідний результат.
Також з головної сторінки ви можете потрапити в фільтри, які допомагають вам знайти шкідників або якийсь наш певний препарат.
Розділ Оберіть культуру і розділ Шкідники побудовані за такими ланцюжках: культура-шкідник-захист і шкідник-культура-захист.

Ці та багато інших можливостей ви знайдете в нашому новому мобільному додатку.

Завантажуй та користуйся все зараз!

Для того, щоб встановити додаток вже зараз**, Ви можете просканувати потрібний вам QR-код смартфоном / планшетом або ви можете натиснути на потрібний вам банер, якщо ви зараз відкрили наш сайт через смартфон / планшет.
Мобільний додаток також можна знайти на Play Маркет чи App Store з вашого мобільного пристрою та встановити додаток (використовуючи у пошуку такі ключові слова як bayer, байер, байєр, асистент агронома).

Google Play App Store

*Розділ по хворобам плануємо додати в кінці 2018 року.
**Необхідна версія Android - 4.4 або більш пізня. Необхідна версія iOS – 8.0 або пізніша.


Copyright © Bayer AG