10 травня, 2018

Bayer підписує угоду з додаткового продажу підприємств Crop Science компанії BASF на 1,7 млрд євро

bayer-basf
  • Пакетна угода включає в себе глобальний бізнес із виробництва насіння овочевих культур, деяких засобів обробки насіння та цифрового сільського господарства.
  • Дані активи забезпечили сумарний обсяг продажів у 745 млн євро у 2017 р.
  • Продаж відбувається в рамках успішного придбання Bayer компанії Monsanto.

Леверкузен, 26 квітня 2018 року – У зв’язку із запланованим придбанням Monsanto, компанія Bayer підписала угоду про додатковий продаж компанії BASF низки підприємств підрозділу Crop Science на суму до 1,7 млрд євро. Активи, що продаються, принесли компанії у 2017 році загальний оборот приблизно в 745 млн євро.

«Цим кроком ми упроваджуємо відповідні зобов’язання перед Європейською комісією та іншими регулюючими органами, щоб забезпечити успішне завершення транзакції по Monsanto, — коментує Вернер Бауманн – голова Ради директорів компанії Bayer AG. — Водночас ми задоволені, що знайшли в особі BASF потужного покупця для наших підприємств, який продовжить задовольняти потреби рослинників та запропонує нашим працівникам довгострокові перспективи». Угода передбачає регуляторні схвалення, як і успішне завершення придбання компанії Monsanto.

Бізнеси, що продаються, включають в себе глобальне виробництво насіння овочевих культур, деяких засобів обробки насіння, науково-дослідницьку платформу для створення гібридів пшениці та деяких гербіцидів на основі гліфосату в Європі, які використовуються переважно в промислових цілях. Крім того, буде передано три дослідницькі проекти у сфері неселективних гербіцидів та цифровий сільськогосподарський бізнес Bayer. У свою чергу, компанія Bayer отримає ліцензію на деякі цифрові сільськогосподарські програми.

Угода включає в себе перехід приблизно 2500 працівників (близько 150 з них – у Німеччині). У рамках угоди BASF зобов’язалася зберігати усі штатні посади з дотриманням умов найму щонайменше протягом трьох років після підписання угоди.

«Ми дуже вдячні нашим співробітникам, які протягом багатьох років відігравали ключову роль в успіху цих підприємств, — зазначив пан Бауманн. — Я впевнений, що з такою сильною командою BASF зможе досягти подальших інновацій та зростання цих бізнесів». Bayer продовжує ретельно працювати із відповідними органами з метою закриття запланованого придбання Monsanto у другому кварталі 2018 року.

Bayer продовжуватиме експлуатацію та підтримку зазначених підприємств до моменту відокремлення. Після закриття запланованого придбання компанії Monsanto, Bayer активно працюватиме у згаданих областях завдяки поточним програмам, продуктам та пропозиціям Monsanto.

Базова вартість придбання у 1,7 млрд євро до оподаткування може підлягати стандартним коригуванням під час закриття угоди. Bayer буде використовувати чистий дохід від оголошеного відчуження для часткового рефінансування запланованого придбання компанії Monsanto. Компанія Bayer надаватиме оновлену інформацію про загальну очікувану синергію від придбання Monsanto після закінчення операції.

Фінансовими консультантами Bayer виступають компанії BofA Merrill Lynch та Credit Suisse, юридичними консультантами — Sullivan & Cromwell, Dentons, Cohen & Grigsby, Redeker, Sellner & Dahs, Baker McKenzie та Noerr LLP.

У жовтні 2017 року Bayer і BASF вже заключили угоду про продаж низки підприємств підрозділу Crop Science за 5,9 млрд євро. Активи першого пакету, в тому числі глобальний бізнес Bayer із виробництва глюфосинату амонію та пов'язану з цим технологію LibertyLink™ для забезпечення толерантності до гербіцидів, а також практично всі бізнеси з насіння сільськогосподарських культур принесли компанії Bayer у 2017 році оборот у 1,5 млрд євро. Угода також передбачала перехід до BASF понад 1800 працівників.

Контакти для медіа:
Тетяна Мозгова, 044-220-33-00
Email: communication.ukraine@bayer.com

Прогностичні заяви

Цей прес-реліз може містити прогностичні заяви, складені виходячи з існуючих припущень та прогнозів з боку керівництва компанії Bayer. Будь-які відомі або невідомі ризики, невизначеність та інші фактори можуть призвести до істотних розходжень між фактичними результатами майбутніх періодів, фінансовою ситуацією, розвитком або діяльністю компанії та наданими тут оцінками. Ці фактори охоплюють також і дані, що обговорювалися у відкритих звітах компанії Bayer, які можна знайти на її веб-сайті за посиланням www.bayer.com. Компанія не несе жодної відповідальності за оновлення таких прогностичних заяв або узгодження їх з подіями чи обставинами у майбутньому.Copyright © Bayer AG