15 травня, 2018

Компанія Bayer представляє керівництво вищої ланки для нового підрозділу Crop Science

Нову об’єднану організацію очолить Ліам Канден
Liam-CondonЛеверкузен, 7 травня 2018 року – Сьогодні компанія Bayer оголосила про обрання керівництва вищої ланки для підрозділу Crop Science, яке приступить до своїх обов’язків після завершення запланованого придбання Monsanto компанією Bayer. Завершення операції все ще чекає схвалення регуляторних органів. Компанії Bayer та Monsanto продовжують тісно співпрацювати з регуляторними органами з метою завершення операції у другому кварталі 2018 року.

Нове керівництво вищої ланки очолить Ліам Канден, який залишається членом Правління компанії Bayer та генеральним директором підрозділу Crop Science з головним офісом у Монхаймі, Німеччина. Він також є відповідальним за діяльність бізнес-підрозділу ветеринарних препаратів компанії Bayer (Animal Health). «Ліам Канден має більш ніж 25 років досвіду керівництва та розвитку бізнесу в галузі сільського господарства та охорони здоров’я. Ми переконані, що він стане успішним керівником об’єднаного підрозділу Crop Science», зазначив Вернер Веннінг, Голова Наглядової Ради компанії Bayer AG.

«Я хотів би щиро подякувати керівництву Bayer та Monsanto, особливо Генеральному директору Гью Гранту (Hugh Grant), за їхню надзвичайно важливу підтримку під час операції», – сказав Вернер Бауманн, Голова Правління компанії Bayer AG. Сьогодні Гью Грант оголосив про свій намір залишити компанію Monsanto після завершення придбання Monsanto компанією Bayer.

Керівництво вищої ланки буде включати такі посади, які нестимуть спільну відповідальність за об’єднану діяльність підрозділу Crop Science компанії Bayer та Monsanto після завершення придбання:

 • Бретт Бегеманн (Brett Begemann) очолить відділ комерційних операцій (Виконавчий директор). Він наразі є Виконавчим директором Monsanto. Офіс Бегеманна буде знаходитися в Сент-Луїсі.
 • Д-р Міхаель Штерн (Michael Stern) очолить відділ точного землеробства / клімату. Він наразі є Виконавчим директором підрозділу Climate Corporation компанії Monsanto. Офіс Штерна буде знаходитися в Сент-Луїсі.
 • Д-р Роберт Райтер (Robert Reiter) очолить відділ досліджень та розробок. Він наразі є керівником відділу технологій, інтеграції та планування в компанії Monsanto. Офіс Райтера буде знаходитися в Монхаймі.
 • Франк Тергорст (Frank Terhorst) очолить відділ стратегії та управління портфоліо. Він наразі є відповідальним за планування до моменту злиття компаній в межах підрозділу Bayer Crop Science. Офіс Тергорста буде знаходитися в Сент-Луїсі.
 • Д-р Дірк Бакгаус (Dirk Backhaus) очолить відділ постачання продукції. Він наразі обіймає таку ж посаду в межах підрозділу Bayer Crop Science. Офіс Бакгауса буде знаходитися в Монхаймі.
 • Хесус Мадразо (Jesus Madrazo) очолить напрямок з сільськогосподарських питань та розвитку стійкого сільського господарства. Він наразі є відповідальним за глобальне постачання та комерційні операції в компанії Monsanto. Офіс Мадразо буде знаходитися в Монхаймі.
 • Джеймс Свонсон (James Swanson) стане директором з інформаційних технологій та керівником відділу IT / цифрової трансформації в межах підрозділу Crop Science. Він наразі є директором з інформаційних технологій в компанії Monsanto. Офіс Свонсона буде знаходитися в Монхаймі.
 • Габріель Оельшлегер (Gabriele Oehlschlaeger) стане бізнес-партнером з HR. Наразі вона відповідає за підвищення кваліфікації персоналу у відділі управління персоналом компанії Bayer. Офіс Оельшлегер буде знаходитися в Монхаймі.
 • Міхаель Шульц (Michael Schulz) стане фінансовим директором Crop Science та керівником відділу фінансових операцій. Він наразі є відповідальним за фінансові операції в підрозділі Bayer Crop Science, і його офіс буде знаходитися в Сент-Луїсі.
 • Д-р Ларс Бенеке (Lars Benecke) очолить відділ юридичних питань, патентів та комплаєнсу. Він наразі обіймає таку ж посаду в межах підрозілу Bayer Crop Science, і його офіс буде знаходитися в Монхаймі.
 • Мартін Доукінс (Martin Dawkins) очолить відділ інтеграції після злиття компаній. Він наразі є відповідальним за інтеграцію компаній в межах підрозділу Bayer Crop Science. Офіс Доукінса буде знаходитися в Монхаймі.

Вищевказані бізнес-партнери є членами керівництва вищої ланки, що будуть підзвітними в рамках відповідної корпоративної функції.

Визначені нові керівники груп комерційних операцій

Відділ комерційних операцій на чолі з Бреттом Бегеманном буде складатися з таких регіонів / функцій / бізнес-підрозділів:

Північна Америка, на чолі з Лізою Сафаріан (Lisa Safarian), яка наразі є керівником для регіону Північної Америки в компанії Monsanto. Її офіс буде знаходитися в Сент-Луїсі.

Європа, Блиький Схід та Африка, на чолі з Бруно Тремблей (Bruno Tremblay), який наразі є відповідальним за регіон «EMEA 2» в підрозділі Crop Science. Його майбутнє місцезнаходження визначається.

Латинська Америка, на чолі з Родріго Сантосом (Rodrigo Santos), який наразі є керівником для регіону Латинської Америки в компанії Monsanto. Його офіс буде знаходитися в Сан-Паулу.

Азіатсько-Тихоокеанський регіон, на чолі з Йєнсом Гартманном (Jens Hartmann), який наразі є відповідальним за регіон «APAC 1» в підрозділі Crop Science. Його офіс буде знаходитися в Сингапурі.

Поточні регіональні підрозділи Bayer Crop Science та регіональні центри компанії Monsanto в кінцевому підсумку перейдуть до нової регіональної структури. Кожен з регіональних підрозділів Bayer Crop Science та регіональних центрів Monsanto після завершення операції будуть функціонувати як єдина організація, підзвітна новим комерційним директорам по регіонах протягом перехідного періоду до моменту, коли вони будуть готові перейти до майбутньої структури. Об’єднані групи працюватимуть разом для продуманого та зваженого керування переходом, щоб підтримати критично важливі процеси, а також потреби нашого бізнесу та клієнтів.

Контакти для медіа:
Тетяна Мозгова, +38044-220-33-00
Email: communication.ukraine@bayer.com

Bayer – це міжнародна компанія, яка проводить експертизу в сфері природничих наук: охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. Водночас компанія створює цінність завдяки впровадженню інновацій, економічному зростанню та високій прибутковості. «Байєр» дотримується принципів сталого розвитку й позиціонує себе як соціально та етично відповідальна компанія. У 2017 фінансовому році група компаній «Байєр» налічувала близько 99 800 працівників, а обсяг продажів становив 35 млрд. євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,4 млрд. євро, витрати на дослідження та розробки – 4,5 млрд. євро. Детальніше: www.bayer.com.

Прогностичні заяви
Цей прес-реліз може містити прогностичні заяви, складені виходячи з існуючих припущень та прогнозів з боку керівництва компанії Bayer. Будь-які відомі або невідомі ризики, невизначеність та інші фактори можуть призвести до істотних розходжень між фактичними результатами майбутніх періодів, фінансовою ситуацією, розвитком або діяльністю компанії та наданими тут оцінками. Ці фактори охоплюють також і дані, що обговорювалися у відкритих звітах компанії Bayer, які можна знайти на її веб-сайті за посиланням www.bayer.com. Компанія не несе жодної відповідальності за оновлення таких прогностичних заяв або узгодження їх з подіями чи обставинами у майбутньому.Copyright © Bayer AG