25 травня, 2018

Компанія «Байєр» запускає онлайн-курс навчання з Належної практики сільського господарства

Безкоштовний онлайн-курс на англійській мові починається з 28 травня 2018 року. Реєстрація вже відкрита.
onlina-courcesНа другу половину 2018 року планується запуск версій португальською та іспанською мовою / Онлайн-курс навчання BayG.A.P. з інтегрованою системою боротьби з бур'янами, залишковими речовинами та зі здоров’я запилювачів допоможе аграріям дотримуватися стандартів Належної практики сільського господарства.

Онлайн-курс навчання BayG.A.P. допоможе аграріям у всьому світі підвищити продуктивність і дохід шляхом впровадження практик сталого сільського господарства.

Монгайм, 22 травня 2018 року – Після успішного минулорічного запуску іспанської версії онлайн-курсу BayG.A.P., який спрямований на підтримку аграріїв у Латинській Америці, сьогодні компанія «Байєр» пропонує версію англійською мовою. Для участі в програмі можна зареєструватися. Реєстрація набуде чинності негайно. Віртуальний курс самоосвіти безкоштовний та доступний у всьому світі. Він триватиме з 28 травня до 16 липня 2018 року. На другу половину 2018 року планується запустити версії курсу португальською та іспанською мовою.

Семитижневий навчальний курс був розроблений у співпраці з Міжамериканським інститутом зі співпраці в галузі сільського господарства (IICA) та забезпечує аграріїв, аудиторів та агрономів у всьому світі настановами з Належної практики сільського господарства. Таким чином, курс допоможе аграріям підвищити продуктивність і дохід, з одночасним зменшенням їх впливу на довкілля та відповідністю стандартам міжнародної сертифікації, таким як GLOBALG.A.P. «Цей онлайн-курс – це важливий крок у напрямку нових економічних можливостей для дрібних фермерів та впровадження практик сталого сільського господарства», зазначив Рональд Гендель, Керівник глобального відділу Food Chain Relations компанії «Байєр».

Онлайн-курс BayG.A.P. включає одинадцять модулів, в тому числі інтегрована система боротьби з бур'янами (IPM), безпечне використання засобів захисту сільськогосподарських культур, технології застосування та безпеку харчових продуктів. Через ключову роль запилювачів для сільського господарства онлайн-курс також включає модуль зі здоров’я бджіл.

Програма BayG.A.P. на користь аграріям та споживачам

В рамках бізнес-моделі «Партнерство з постачання харчових продуктів» (Food Chain Partnership) онлайн-курс BayG.A.P. підтримує зміни. Програма допомагає аграріям у процесі задоволення потреби людей в безпечних харчових продуктах, яка зростає. «Все більше й більше виробників потребує незалежної сертифікації», зазначає Хосе Фабіо Морера, менеджер-організатор для регіону Центральної Америки та країн Карибського басейну в компанії «Байєр» та віртуальний викладач онлайн-курсу BayG.A.P. «Довгострокова ціль нашого курсу навчання – це допомога аграріям та торговим компаніям у досягненні міжнародних стандартів безпеки харчових продуктів, таких як GLOBALG.A.P.»

Онлайн-курс також спрямований на вирішення основних проблем сільськогосподарської галузі. «Ми несемо головну відповідальність за забезпечення зростаючої кількості харчових продуктів для населення, яке постійно зростає, при цьому ці харчові продукти також мають відповідати зростаючим стандартам безпеки», зазначає д-р Франклін Марен, координатор Центру IICA зі сприяння технічним навичкам та лідерству. «Ми в IICA сприяємо ініціативам, спрямованим на сталий розвиток сільського господарства, а шляхом співпраці з компанією «Байєр» ми забезпечуємо відмінні можливості для навчання аграріїв, які відчувають такі потреби».

Більше інформації про онлайн-курс BayG.A.P.

Зареєструватися на онлайн-курс BayG.A.P., який починається 28 травня 2018 року.

Про BayG.A.P.

У 2014 році компанія «Байєр» успішно запустила свою програму BayG.A.P. для навчання аграріїв у всьому світі щодо впровадження Належної практики сільського господарства. У співпраці з глобальною сертифікаційною компанією GLOBALG.A.P. ця програма допомагає аграріям досягнути стандартів сертифікації для отримання кращого доступу до місцевих або світових ринків. Вона забезпечує стале виробництво сільськогосподарських культур за рахунок зосередження уваги на безпечному використання засобів захисту сільськогосподарських культур, здоров’ї запилювачів, водокористуванні та інших важливих заходах із захисту довкілля та біорізноманіття, які одночасно забезпечують продуктивність і дохід.

Про Міжамериканський інститут зі співпраці в галузі сільського господарства (IICA)

Маючи 75-річний досвід, Міжамериканський інститут зі співпраці в галузі сільського господарства з базою в Коста-Ріці підтримує зусилля своїх 34 країн-учасниць у сприянні розвитку сільського господарства та благополуччя сільських районів. Співпраця між компанією «Байєр» та IICA спрямована на навчання аграріїв, кваліфікованих консультантів та допоміжного персоналу шляхом онлайн-навчання, що дозволяє їм підвищити продуктивність і дохід за рахунок впровадження практики сталого сільського господарства. Минулого року сертифікати BayG.A.P. отримали більше 140 учасників, серед яких аграрії, аудитори, агрономи та консультанти з різних країн Латинської Америки, в тому числі Мексики, Гватемали, Перу та Коста-Ріки. Дізнайтеся більше на сайті: http://www.iica.int/en.

«Байєр»: наука заради кращого життя

Bayer – це міжнародна компанія зі спеціалізацією у сфері природничих наук: охорони здоров’я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії спрямовані на благо людей та покращення якості їхнього життя. Водночас компанія створює цінність завдяки впровадженню інновацій, економічному зростанню та високій прибутковості. Компанія Bayer дотримується принципів сталого розвитку й позиціонує себе як соціально та етично відповідальна компанія. У 2017 фінансовому році група компаній Bayer налічувала близько 99 800 працівників, а обсяг продажів становив 35 млрд. євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,4 млрд. євро, витрати на дослідження та розробки – 4,5 млрд. євро. Детальніше за посиланням www.bayer.com.

Прогностичні заяви

Цей прес-реліз може містити прогностичні заяви, складені виходячи з існуючих припущень та прогнозів з боку керівництва компанії Bayer. Будь-які відомі або невідомі ризики, невизначеність та інші фактори можуть призвести до істотних розходжень між фактичними результатами майбутніх періодів, фінансовою ситуацією, розвитком або діяльністю компанії та наданими тут оцінками. Ці фактори охоплюють також і дані, що обговорювалися у відкритих звітах компанії Bayer, які можна знайти на її веб-сайті за посиланням www.bayer.com. Компанія не несе жодної відповідальності за оновлення таких прогностичних заяв або узгодження їх з подіями чи обставинами у майбутньому.


Copyright © Bayer AG